M

Предложение към участниците във форума

AliChakir: Здравейте колеги и аз съм нов в този форум приятно ми е казвам се Али Чакървелиев на 25 го...

9921 137
G

Против анонимните постове във форума

: браво,браво на някои другарчета страх ги е от другарска критика искат сами да се хвалят ам...

48 52
A

Относно промяната на форума

Slavchovt: Предния ми допадаше повече---по ми харесваше.

3675 33
D

въпрос към администратора

SiteAdmin: Здравейте на всички! Отново ще се наложи да заключа темата, защото моля подобни въпроси...

2059 27
S

До администраторите на сайта - как да подобрим форума

boro: И още, като ми излезе горе на знаменцето, че има коментар по тема, за която съм абониран,...

1909 22
N

Мнения и препоръки.

marian: До админите на сайта.Колко още време е нужно да мине и да се уверите че заносахте сайта.пъ...

1674 17
S

Промени в сайта - предложения и предстоящо

SiteAdmin: Абсолютно съм съгласна с казаното. Ние приемаме всички предложения и вече работим по тях....

22 15
P

Труд и творчество по агротехника - имам идея!

iani: imam dosta takiva idei dori i realizirani no fermer.bg mi othvarlia vsi4ko kofto poblikyva...

6841 13
H

Проблем с рекламата на Про кредит банк

dinko8104: и те затова ли с няколко пункта отгоре им са лихвите,защото отпускат лесно заеми?бях им кл...

1243 12
C

Обяви в раздел продавам.

Nikol: Гледам ,че някой от анонимните се представят за ветеринари,за търговци,а в действителност...

25 11
B

Защо е заключена Тема: Цена пшеница 2014- ще допуснем ли картел като през 2013?

PlamenPetkov: Колеги,донякъде е добре,че темата се заключи,защото навлязохме в много ,,странични,, разг...

3317 11
S

Дразнеща реклама

Georgiev_74: Не е на подходящо място неможем да бъцкаме изхода.

815 9
I

молба към админите

SiteAdmin: !

18 8
S

Ползата от сайта и регистрираните в него!

SiteAdmin: Здравейте! В момента се работи по нов модул за регистрация, чрез който да се ограничи б...

2107 6