Труд и творчество по агротехника - имам идея!

• P
    Здравейте колеги , имам една идея която ми хрумна докато търсех разни неща в един популярен сайт за видеоклипове. Така и така сме в началото на годината , защо не организираме конкурс за т.н. \"handmade\" машини. Всеки , който е намислил или сътворил нещо , всеки , който е подобрил и преработил своя машина , нека сподели със снимки и коментар. В края на годината да гласуваме и изберем най - заслужилите. Нека и админите да се замислят , това е само предложение .
  • I
    imam dosta takiva idei dori i realizirani no fermer.bg mi othvarlia vsi4ko kofto poblikyvam s tt dani
  • A
    Много добра идея. С удоволствие ще гледам какво сте измайсторили.
  • S
    neka se stopi snega,4e vsi4ko e zatrypano
  • R
    Благодарим за чудесната идея! Посрещна се добре! Ще мислим как да я подкрепим в бъдеще! super saglasen sam
  • P
    Благодарим за чудесната идея! Посрещна се добре! Ще мислим как да я подкрепим в бъдеще!
  • A
    Ние несмаслените само ще ръкопляскаме-може нали?Ето така аз ще ти държа ръчичките .и ще направим нещо
  • S
    Ние несмаслените само ще ръкопляскаме-може нали?Ето така
  • P
    ще снимам пръскачката и я качвам
  • P
    много добра идея нещо като made in bulgaria
  • S
  • S
    Добра идея!Мисля,че ще е както интересна,така и полезна !
  • R
    Идеята си заслужава развитие.
  • I
    Интересна идея

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Люцерна Приста 3

Колеги какво ще кажете за този сорт люцерна Приста 3 благодаря!

77 0

Агро Роботика (Земеделие 4.0)

Занимавам се с направлението агро роботика от 1992 год. Май съм пионер в тази област. На...

59 0

Защо фермер.бг не споделя разследванията на "колегите" им биволари?

proba: Ako, БИВОЛ, не са ви на нивото, може поне lemonde. Франция , да преведете. Там добре обя...

468 4

здравейте

здравейте,миналата година си купих 1дка дворно място,няма нито постройки нито нищо,празно...

423 0

Моля за помощ как се пуска обява в сайта

adriana: Виж лентовото меню. Влез в " Борса".

3284 1