Дразнеща реклама

• S
    Молба към администраторите за преместване на рекламата за земеделски кредити на Прокредит банк. Тази отметка пречи за нормалнто използване на сайта от потребителите.
  • G
    Не е на подходящо място неможем да бъцкаме изхода.
  • I
    Не съм против това да има реклама. Мястото и Начина на отварянето й обаче са отвратителни! Може наистина да ме накара да се откажа от ползването на иначе един от най-добрите сайтове в сферата на земеделието.
  • A
    щом си плаща за реклама банката --нека си стои в сайта няма проблем--като се влиза от един компютър то всичко е запаметено и рекламата не пречи,ако се влиза от различни компютри пречи!!!!!! Иначе сайта --ако не от реклами--от какво ще печели????????????Всички сайтове печелят от реклами!
  • A
    щом си плаща за реклама банката --нека си стои в сайта няма проблем--като се влиза от един компютър то всичко е запаметено и рекламата не пречи,ако се влиза от различни компютри пречи!!!!!! Иначе сайта --ако не от реклами--от какво ще печели????????????Всички сайтове печелят от реклами!
  • A
  • A
  • G
    и аз също много е дразнеща
  • M
    Аз също
  • K
    И аз съм на това мнение!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Защо фермер.бг не споделя разследванията на "колегите" им биволари?

proba: Ako, БИВОЛ, не са ви на нивото, може поне lemonde. Франция , да преведете. Там добре обя...

437 5

здравейте

здравейте,миналата година си купих 1дка дворно място,няма нито постройки нито нищо,празно...

376 0

Моля за помощ как се пуска обява в сайта

adriana: Виж лентовото меню. Влез в " Борса".

3251 1

Защо е заключена Тема: Цена пшеница 2014- ще допуснем ли картел като през 2013?

Plamen_bs: Явно и срещу .fermer.bg трябва да има ПРОТЕСТ, нека никой не влиза в тоя сайт и ще видим ,...

3209 11

Застъпване и бели петна - споделете информация

Здравейте колеги , беше обещано да преведат пари за застъпването и слоя които минал към д...

1405 0