Проблем с рекламата на Про кредит банк

• H
    Колеги, не мога да изляза от профила си, постоянно върху полето \\\"изход\\\" се отваря рекламата на банката. [:slap:] Как се справяте с това? [angry]
  • D
    и те затова ли с няколко пункта отгоре им са лихвите,защото отпускат лесно заеми?бях им клиент 3 години
  • N
    И по добре Мирчев .
  • M
    Ники,с тези не съм имал вземане-даване!
  • N
    Аман от прокредит
  • P
    динко прокредит от едно време пък и сега най лесно отпускат кредити за ЗП и много хора се възползват
  • H
    Благодаря за отговорите!Това с плъзгането на мишката не ми се получава.При другият вариант оставам в профила си докато сайта не реши да ме изключи.Дразнещо е да не можеш да излезеш когато си решил! [mnogo-qdosan] Моля админа ако прочете темата да помисли за смяна на мястото на рекламата.
  • D
    те ,тея прокредит и тука ли се намъкнаха вече,че никои не ги търси май,май....
  • P
  • N
    Играем на котка и мишка като прокредит и зем. производител
  • I
    Затваряш си сайта и си разглежда ако искаш друг. По някое време като не си активен и сайта сам ще те изключи
  • L
    Затваряш от хикса"Х" и готово.
  • M
    Плъзгаш мишката внимателно от ляво на дясно и няма проблем!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта