въпрос към администратора

• D
    не можах да намеря къде да ви пиша на лични и затова питам тук.как може да си изтрия профила в сайта ви?и ако не мога аз,направете го вие.
  • S
    Здравейте на всички! Отново ще се наложи да заключа темата, защото моля подобни въпроси да отнасяте през лични съобщения. Право на всеки е да не участва в мрежата, но не мисля че това ще реши нещо, както пишат тук други колеги. Предстоят много промени в Социалната мрежа Фермер.БГ, което ще ви донесе възможност да оценявате мнения и профили и много други функционалности. Винаги съм казвала, изпращайте сигнали, аргументирани, когато има обиди. Използвайте мрежата по предназначение и си помагайте взаимно, това е нейната цел. Вие сами може да прецените с кого да комуникирате и с кого не. Скоро промените ще са факт и те ще подобрят взаимоотношенията.
  • S
    Здравейте,колеги!Аз създадох профил в този сайт,защото компетентността на хората с опит и знания ме впечатли.Това,че можех да почерпя умения от практици,а не само от книжките,за които ми е известно,че емперичният материал се събира по не особено коректен начин от опериращите с материята хора.Искам да кажа,че е леко в страни от практиката...Имах печалният опит да задам въпроси,по които развихрилите се диви свади не помогнаха нито на мен,нито на другите колеги ,проявили интерес към темите.Дали вместо да си унищожавате профилите,компетентните като силви,мирчев,ники и мноого други да не обясним на скандалджиите и всезнайковците,че това не е място за изява на простотията,липсата на възпитание и агресията ,а форум в който искаме да сме полезни един на друг.
  • K
    Ще пишете и ще се лаете още няколко дни ! После като почне работата на полето ще ви видя как ще се дразните един друг ! Ще останат само "истинските" работари да киснат по цял ден пред компютъра
  • K
    ,палячо,и аз няма да се занимавам с глупости.
  • A
    Коко моляте махни тази снимка на тази царевица,че предизвиква само смях.
  • K
    Колега mirchev имаш съобщение на лични.
  • M
    [:slap:] [:slap:] [:slap:]
  • K
    и аз така казвам.
  • K
    Това е начина
  • Z
    Колеги от тея няма къде да избягате , по добре ги игнорирайте в форума ,ще се спрат мисля
  • K
    niki_dobrev ти беше един от първите,които се включиха в моята тема.Ценя твоето мнение.Защо така троснато ми отговаряш ?
  • N
    kobolg;Ти като искаш стой си.
  • K
    Колеги,проявете разум.Всеки от нас сам си вади хляба.Няма нужда да се джафкаме ,като палета.Разумни хора сте.Бива ли да се стига до такива детинщини и сърденици." Дай ми си куклите,вземи си парцалите".Хубава работа!
  • P
    вече не може да се споделя свободно защото тук има двама които веднага започват да се дразнят и да показват колко са велики и не им пука дали не са обидили някой
  • N
    КАЛОЯНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта