До Администраторите по повод споразумението между ДФЗ, МЗХ и Асоциацията на банките

• D
    Уважаеми, Администратори, на 09.10.2009 г. във Фермер.бг излезе статия, че предстои подписване на Меморандум за сътрудничество между ДФЗ, МЗХ и Асоциацията на банките. От няколко дни се опитвам да се свържа с всяка от институциите, потенциални страни по този Меморандум, но не успявам. Въпросът ми е, можете ли като журналисти да ни окажете съдействие и да проучим дали този Меморандум е ФАКТ, защото към настоящия момент никой не може да ми отговори категорично. А това е от особено важно значение за нас и за други наши колеги бенефициенти по ПРСР.
  • Кое???
  • D
    това е правилното.
  • ???
  • Имали някакво рязвитие по този въпрос?
  • Тази тема е много актуална!Дано някой да даде конкретен отговор.Днес в Бг.Фермер излезе една статийка но от там не става ясно кога ще подпишат споразумението.Аз в момента подавам документи в една банка,но дали ще стане нещо-кой знае...Съвсем друго би било ако държавата гарантира.
  • I
    това споразумение е да се дооворят комисионните в картела [:dance:]
  • това са пълни глупости - не вярвайте на никого.в моя случай,,,,,,когато купувах трактор с плуг 90000лв,по ПРЗС обиколих всички банки в продължение на 6 месеца и всяка ми викаше че това е празен лист и накрая заложих всичко и ги закупих.още един проблем,,,вече 5 месец нямам превод,докато го регистрирам и подам заявление за въстановяване още 2 месеца,сметнете ги по 800 лихва на месец.аз обработвам 2000дк а от банката нажената на ББ ми казаха че трябва минимум 2500дк.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Защо фермер.бг не споделя разследванията на "колегите" им биволари?

proba: Ako, БИВОЛ, не са ви на нивото, може поне lemonde. Франция , да преведете. Там добре обя...

437 5

здравейте

здравейте,миналата година си купих 1дка дворно място,няма нито постройки нито нищо,празно...

376 0

Моля за помощ как се пуска обява в сайта

adriana: Виж лентовото меню. Влез в " Борса".

3251 1

Защо е заключена Тема: Цена пшеница 2014- ще допуснем ли картел като през 2013?

Plamen_bs: Явно и срещу .fermer.bg трябва да има ПРОТЕСТ, нека никой не влиза в тоя сайт и ще видим ,...

3209 11

Застъпване и бели петна - споделете информация

Здравейте колеги , беше обещано да преведат пари за застъпването и слоя които минал към д...

1405 0