G

Списък с организациите на земеделски производители

businessplan: по до сега деистващата наредба подпомагането е до пет процента от оборота което означава...

2531 5
M

Приложение за смартфон - Fermer.bg

Някой подкрепя ли предложението за изработка на приложение,чрез което да се следят новини...

1279 0
K

Обръщение към екипа на Fermer.bg

kurti: А сега пусни една подписка за връщането и на "драсни пални клечица" и направо ще цъфнем...

401 5
S

Предложение към админа

proba: Няма ли кой да види, спама в обявите! Един досадник пуска през ден по две страници една и...

1191 2
P

Отваряте ли сайта на ДФЗ?

proba: Вече се отваря... Два часа се мъча, а то колко лесно било... Админите на ДФЗ, явно сле...

1681 1
C

ДО АДМИНИТЕ

All_Bandy: ЕВАЛА ЧАЛАК !!!

144 3
E

Раздел за гъби.

Здравейте драги администратори мисля че няма да е лошо да има отделен раздел за ГЪБАРСТВО...

1623 0
R

Предложение до Админа

admin: Благодарим за сигнала, По принцип не би трябвало да изчезват темите, на потребители, които...

1199 1
R

До админите

Marmarov: Според мен ти липсава някой update на браузъра, който използваш - и аз имах този проблем п...

1352 1
R

За SiteAdmin

Таня , извинявай , че пиша тук , но мисля , че много от колегите биха искал...

1216 0
A

Изтриване на обява

Здравейте! Бих искала да попитам как да изтрия обява от сайта, при положение, че при опит...

137 0
S

Ползата от сайта и регистрираните в него!

SiteAdmin: Здравейте! В момента се работи по нов модул за регистрация, чрез който да се ограничи б...

2107 6
L

Писане във форума на кирилица.

sandokamen: niamam bukvi,a nebih si smenil laptopa.mislia 4e tova ne e nai vajnoto.mi haide da pi6em n...

65 1
P

до админа

jilata73: И аз бях в заблуждение известно време че сайта и форума работи за всички в сектор земедели...

174 2
G

Защо не могат да се добавят коментари към някой теми?

Защо под теми като тази: http://www.fermer.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE...

19 0