Сондаж на кладенец

• K
    Нуждая се от съвет кой може да ми помогне относно сондаж за кладенец,в смисал да ме насочите кам някой който да ми свърши работа без да ми одира кожата... благодаря предварително
  • E
    Здравейте. На мен ми изкопаха кладенец с машина 42 метра дълбочина и има воден стълб 14 метра. Изкопаването и полагането на пръстените им отне два дена. Взеха ми по 150 лв на метър и отделно си платих бетонните пръстени. Кладенеца е до с.Септемврийци и около мен няма други. Карагеоргиев (089 990 9609) е сондъора и има човек който търси с багети за водата.
  • K
    Здрасти.... Миналата седмица идвахме при теб със Таваджията за сонди и тн.Този твоя човек свърши ли в Окорш?Аз спешно се прибрах в София но другата седмица към края ще дойда пак и ще ти се обадя да говорим с човека и да го заведа на място.За разрешителното било голям проблем и не знам какво да правя....но ще видим. Чао К.
  • Поинтересувай се за ф-ма"КалМо"!Малко е отдалечена от Силистра,но няма да се чувстваш излъган.И са наистина професионалисти.
  • I
    Давам ти веднага телефон. Човека се казва Живко и е от с.Гецово, до Разград. Напролет или налята ще ми копае трети кладенец - просто знам, че каже ли че има значи има. 0893882926 Ако е само пръст при теб ще го изкопае за 2-3 дена. Вземи го даже само да ти каже имаш ли вода или не и къде е. Взема пари за това.
  • K
    колега изхел дай телефон за връзка
  • Миналата година изкопахме два кладенеца по 16 м, като 4 от тях бяха в камък. Човека е с разглобяема сонда, на трифазен ток, взема по 35-40 лв/м за пръст и по 70 лв/м за камък. Сам намира водата и каже ли че има значи я има на 100%. Намира се около Разград. Използвах пластмасови тръби 40 см диаметър. Той може да копае и над 30 м. Кофата за пръст е 100 см и 60 см диаметър.
  • V
    колега, ще ти съдерат 18 кожи, ще те баламосват и мотаят. накрая ще дойдат ще бръмчат и трещят 3 дни да съберат цялото село да разбере, че копаеш кладенец- за да може и други да се излъжат, и те да платят, и да има кой да те изтропа в басейновата. А ако нямаш дебел врат за пред там жална ти майка и те горките гладни, ама гладни.... моя съвет е вдигай една тринога хвани двама приятели и за два дни си на 30 метра.има вече достатъчно магазини за оборудване а и се прави ако видиш от някой геолог изкопай първо една дупчица фи 50 ако има вода вече с по голямо свредло ще те хване около седмица. ама и без това навън няма работа. трябват ти двама верни приятели туба вино и едно агне, нито ще те чуят нито разберат-успех.
    • П
      Най-после един наистина приятелски и смислен коментар - този на Владимир Дончев. За разлика от почти всички други Ютуб, блогове и изказвания на български език - РЕКЛАМА НА ФИРМИ И ДРУГИ ПАРИДЖИИ. Ако искате информация за DIY търсете на английски и руски език. Пробчема с намиране инструменти за ръмен сондаж обаме остава, защото никъсе не се продава в България. Трябва да отидем някъде другаде да търсим...
  • S
    Изграждане на водоснабдителни сондажи с автосонди УРБ 2.5 диаметри 150,200,250,350 мм. съответно обсадна колона дебелостенно PVC 110,125,140,160 мм. ; обратна засипка от промит речен филц и прочистени с еарлифт. Инженерна геология ( ядкови сондажи )с автосонди УРБ 2А2 диаметри 76,89,110,127,146 мм. SPT тест Пакер ( опитно водонагнетяване ) Изливни пилоти до 400 мм. Дълбочини до 250 метра МОБИЛНИ ЕКИПИ ЗА СТРАНАТА РАЗУМНИ ЦЕНИ ( според терена и диаметърът ) Контакти : Б.Георгиев телефон : +359886839641 ; +359887947683 ; +359884093502,+3598960233446 e-mail: [email protected] , [email protected]
  • http//bg.netlog.com/stillkorekt Добър ден моля вижте на този адрес за какво става въпрос
  • Изграждане на водоснабдителни сондажи с автосонди УРБ 2.5 диаметри 150,200,250,350 мм. съответно обсадна колона дебелостенно PVC 110,125,140,160 мм. ; обратна засипка от промит речен филц и прочистени с еарлифт. Инженерна геология ( ядкови сондажи )с автосонди УРБ 2А2 диаметри 76,89,110,127,146 мм. SPT тест Пакер ( опитно водонагнетяване ) Изливни пилоти до 400 мм. Дълбочини до 250 метра МОБИЛНИ ЕКИПИ ЗА СТРАНАТА РАЗУМНИ ЦЕНИ ( според терена и диаметърът ) Контакти : Б.Георгиев телефон : +359886839641 ; +359887947683 ; +359884093502,+3598960233446 e-mail: [email protected] , [email protected]
  • K
    Става на въпрос за 30м
  • Не тръби и всичко др.необходимо при сондирането не са в цената от 80лв.Нужни са около 50м.метални тръби ф/270мм от три мм.ламрина може да се огънат и заварят на по 2см.А след приключване вече по ваше желание може да си сложите дренажни тръби ф.240мм.от капитан дядо никола гр.Габрово.Помпа сондажна от Турция за около 3000лв вие трябва да си направите сметката.На мен ми излезе 20 000лв 140м
  • K
    А в тези 80 лв включвате ли тръбите дайте телефон.
  • располагаме с сондажен камион местоположение Разградско сондиране 80лв/м.Досега смесондирали 4кладенаца на дълбочини от 150м до 200м.и на четирите е намерена водата.Можем да сондираме в Разградско,Силистренско и Шуменско Начини на търсене на вода с багети
  • K
    Съгласен съм с теб.До колегата луд умора нямя,аз ще правя във селото сондаж по точно вкъщи и не ми трябва никакъв проект и инженер,просто търся друг вариянт от ръчния че нямям възможност да събирам хора.От двете ми страни комшиите имат на около 30 метра тъй че може д а се определи мястото.Аз търся някой с .машина

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

120 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2892 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1629 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2653 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1935 6