Стартиране на бизнес на село, полезни идеи и съвети

Здравейте, група! Бих искал да развия дискусия свързана с бизнеса в малките населени места...

210 0

Въпрос с повишена трудност

vas: Не мога да ти кажа точно, но ако не можещ ще се наложи да и смениш статута. Задай въпроса...

139 1
A

Гъби

Здравейте. Някой в сферата на производството на гъби? Някакви съвети, да ми дадете? Бла...

184 0
D

Проблем с мухи

Привет, Съседите ни гледат животни, има много изпражнения и по земята им. Ние живеем в...

258 0
M

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

217 0

Търся услуга с трактор. общ. Гурково, обл. Ст Загора

Търся услуга, която да се извърши от трактор върху площ от 5 декара необработвана в послед...

108 0
T

Търсим фермери с опит в Земеделието!

Търсим човек с практически опит в Земеделието (зърнопроизводство, зеленчукопроизводство, о...

47 0
G

Имате ли нужда от собсвен уеб сайт с предлаганите от вас стоки?

Имате ли нужда от уеб сайт с предлаганите от вас стоки и услуги?

34 0
C

Неприятели по люцерната - дайте съвет

htz180limited: ko q praqt taq amonieva.qdat li q. Ядат я! И то много.Надуват се като балони.Сложи таре...

3042 4
T

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1738 0
J

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2800 1
I

Питане за подходящо растение

Komandir: засади метла , метлата расте бързо .Това е растение от което ромите правят метли за дворов...

2048 6
Z

Да се обединим всички сектори!!!

zpkalin: Трябва да сме задружни за да имаме резултати, стига партии и разни не работещи организаци...

1607 2
P

Стига с тия глупости за БИО, в България няма такова нещо!

htz180limited: Точно... на баба и дядо и като набара дядо ми от шкафа с препаратите и като пръска и ме е...

2343 5
J

Никога повече лавандулов разсад от с. Миланово

techety: Според мен трябва да купуваш от хора, от които си останал доволен. Лично аз сега започвам...

3143 2