D

Има ли пазар за домашни яйца в регион Своге?

Кирил: С отглеждане на 200 носачки дали е рентабилно да се регистрираш като ЗП? Къде мога да про...

3000 3
S

Съдействие при неправомерно обработване на земеделски земи от съсобственик

Nina Tzaneva: Нищо не става по този начин, пробвах многократно. Търся за различни години, това как се от...

10379 11
I

Моля за съвет относно сеитбата на маточина!

Мехмед Шакир: Засях 4/5 м квадратни маточина. За съжаление не поникна. Не зная защо. Няма нито едно коре...

21182 10
B

Роторна косачка за мотофреза - мнения

Пешо: Здравей колега, за моята мотофреза си взех косачка- дискова на марка Ruris. Това е румънск...

27225 5
C

Ракиен казан???

chobana: Благодаря за инфо.

2896 2
I

Съвет при отглеждане на зеле - техники, добиви и грижи

dafinkalazarova: Зелето е застъпено като ранна, средно ранна и късна култура. Най-голямо значение за нашата...

43895 3
M

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

217 0
N

Дарителска кампания село Кости

ferma_kozi: Здравейте колеги, Много съжалявам за случилото се с колегите от с.Кости. И още повече ме...

1636 30

Търся услуга с трактор. общ. Гурково, обл. Ст Загора

Търся услуга, която да се извърши от трактор върху площ от 5 декара необработвана в послед...

109 0
T

Какво се гледа , когато се купува земеделска земя??

Здравейте! rnТази искам да си купя 5-10 декара земеделска земя около Варна. Не сме решили...

1284 0
T

Колеги, дайте съвет относно отглеждане на бройлери

Ники811: Някой да знае къде изкупуват бройлери

7928 6
V

Как да направя нова овощна градина на 25 дка.?

Georgiev: Здравейте,искам да попитам колко пари ще ми трябват за да стартирам овощна градина 25-дека...

20378 23
T

Търсим фермери с опит в Земеделието!

Търсим човек с практически опит в Земеделието (зърнопроизводство, зеленчукопроизводство, о...

47 0
G

Имате ли нужда от собсвен уеб сайт с предлаганите от вас стоки?

Имате ли нужда от уеб сайт с предлаганите от вас стоки и услуги?

34 0
A

Как да открия кой ми обработва и очертава нивите?

provider: Имам питане за въвеждане на данни за проверка.

2465 4