A

дистрибутор

antonvn:

2887 24
S

С какво се жъне фасул? Ще стане ли с комбайн?

Svetliov: Когато човек стигне до отговорите на някой въпроси сам,няма кой по-точно от самия него да...

23468 24
T

Излъган от ЕТ АГРОСЕМ-А.АНГЕЛОВА

Кристина: Ние взимаме от нея и сме доволни. Но моят мъж се знае с нея. Може би затова не сме имали п...

8391 14
A

Болест по фасула - какво да правя?

sharkxxx: Здравейте, по листата на фасула се появяват тези кафяви петна? Какъв препарат да използва...

7050 13
T

Имам нужда от съвет за отглеждане на зрял боб

alek87: Имам нижда от съвет за Отглеждане на зрял боб. Какъв сорт да засея или някаква информация...

65043 13
V

Някой ползвал ли е пулсар при фасул?

velimirdonchev: тежко >

4399 11
A

Какви зеленчуци да засея ?

velimirdonchev: аз също го чух по канала.как няма, нали вносителите пълнят партиината касичка, а и избори...

6201 8
S

Ръчно сеене на люцерна

Фен: Аз чух смес от семето+ечемик.Уж щял да победи засенчи другите плевели и с първия откос -ос...

19639 8
S

Що е то фасул като втора култура и има ли почва то у нас?!

Svetliov: Беше експериментално поле,това което се вижда на снимката/около 300 квадрата/ Прибрах го...

3909 7
B

На каква цена изкупуват зрелия боб? Струва ли си да се отглежда?

Svetliov: В момента цената на едро на вносния фасул е ~~4.2лв./кг. От тая сметка извади 20% ДДС,изв...

10526 6
D

Kъде се изнася в чужбина бял боб и на каква цена?

iwa: колеги помагайте от къде да взема техника под наем за овашаване на боба

2855 5
L

Количество бали люцерна при първите откоси

likatap11: blagodarq za infoto kolegi zna4i okolo 20 30 bali mogat da se izkarat

26216 4
R

за сеитба на овес и грах

danchev: За овеса и фий няма проблем

3784 4
A

Съвет за избор на семена

Svetliov: От къде да купя семена за фасул,институтите нещо не им се продава тази година заради сушат...

2869 3
I

Практика при отглеждане на боб

borisovpower: Четох, че междуредието е на 60 см за поливни площи, а на колко сантиметра да са самите рас...

4604 3