Излъган от ЕТ АГРОСЕМ-А.АНГЕЛОВА

• T
    купих семена за сладка царевица на Синджента от тази фирма и не поникнаха ако има още опарени като мене споделете
  • П
    Тази Антоанета на Четвъртък Пазара е абсолютна измамница , продава семена с изтекъл срок и само гледа как да набута на по-неориентираните някакви боклуци. Плаче само за проверка от ИАСАС. Има и фалшиви опаковки на всичкото отгоре. Никога не се льжете да ходите там, може само да бъдете излъгани.
  • T
    НЕ КУПУВАИТЕ НИЩО ОТ ТАЗИ ФИРМА КОЛЕГИ
  • R
    да ис моя фасул е така.първо семето беше червясало. но го засях половин декар .излезнаха около 50 семенса чаках още20 дена дано изникне нещо,но уви.само ядове и това.НЕ КУПУВАИТЕ НИЩО ОТ ТАЗИ ФИРМА КОЛЕГИ
  • B
    аз направо не мога да си обясна какво става .шаревицата ми от нея е на 60 дни а е един метър висока .Има си азот листно поидхранване редовно поливане и не ще да ресте и това е . се едно е бетонирана.минаване е един път с ротационна мотика после окопаване после гърлена и пак е буксуз Не искам и да чувам повече за тая фирма изобщо
  • T
    osven 4e ne iznikna redovno i carevicata be6e mnogo drebna nqma6e sila da raste a tolkova pari i trud se hvarliha da ni lajat dnes na borsata na varna ima6e o6te edin oparen ot tazi firma
  • T
    яд ме е за труда който сам хварлил и това че излъга че семената са от миналата година а те се оказаха 3 може и 5 годишни знай ли някой
  • R
    ако не си неин познат нищо редовно /в смисал семена/ не можеш да си купиш,веднага ще те набута с някои боклук без да си дава сметка че хварляш ТРУД,ПАРИ И МНОГО ЯДОВЕ, не ходете там колеги
  • T
    az sa6to rabotq s neq no tazi godina izlaga i ne sam samo az a kolkoto do sindjenta te nqmat nikakva vina 4e nqkoi si e prebutal starite semena qd me e za truda koito sam hvarlil tova 4e sam i pratil dosta klienti a nakraq izlaga 6tom se ima6 s neq popitai q kolko semena za spirit prati kam dobri4 tazi godina i da ti kaje a az 6te ti snimam i 6te ti pratq nedovolnite
  • B
    Аз също взех тази година от нея 2 кг цпирит и 3 кг бонус -сладка царевица .По телефона като я питах ми каза че е от миналата година.Засях я обаче не никна равномерно бонуса си е що годе в ред а спирит има 50 % кълняемост.От синджента твърдят че от 3 години няма внос в БГ за сорта спирит и че семената са 3 годишни .Аз и се обадих по телефона и и го обясних случая и тя си призна че семената са 3 годишни .Пратиха ми за тяхна сметка друга царевица да си донасадя там дето не е никнала.между другото от синджента ме уверяват че тя била най коректният техен дистрибутор който прави по малки разфасовки.Мене не ме е яд че царевицата е никнала на 50 % а че ме излъга първият път че е от миналата година а пък и аз сертификат за кълняемост не исках.лек и успешен ден на всички
  • P
    Момче,аз от 11 години работя с нейните семена и проблеми съм нямал.Ти по точно от какво се оплакваш,от Антонета ли,от семената ли,от Синджента ли,или си търговец на семена и хвърляш кал по конкуренцията???
  • M
    за това си купи следващата година от Кнежа сладка царевица
  • T
    от пловдив
  • T
    ot kade e tazi firma?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта