Някой ползвал ли е пулсар при фасул?

• V
    Колеги, интересува ме дали мога да пръскам с пулсар фасула?
  • V
    тежко >
  • Н
    Аз колега оня ден пръсках със базагран фасула но някои широколистни плевели останаха днеска пръсках със торнадо... Пулсар съм чувал че става но незнам точната доза и фазата на фасула.
  • I
    КОЛЕГА пробва ли с ПУЛСАРА ПРИ ФАСУЛА
  • V
    сандокаме мерси надявам се да не ме будалкаш, че си представям действието. а за лука за сефте чувам пръскане с 2,4 д но и това ще пробвам, че е ботаническа градина вътре
  • S
    Миналага година пръсках семков лук във фаза 3-4 лист със 60 мл/дк и една лъжица карбамид на 10 литра вода.
  • S
    ot parvi-treti trilistnik s 50ml na dekar.praskam ot 4 godini bez problem.otkakto zabraniha pivot praskam s pulsar s dozata za mlada litserna.sled tova s baluritsid i posle jana s kombaina.lo6o ako ima dajdove v po-kraina faza,4e trudno se praska,no i tova e dovolno.uspeh
  • V
    колко намалени?
  • S
    То и за 2.4 д пише че нестава за лук,ама аз съм пръскал с намалени дози и става!
  • V
    Всеки ден се питам и не мога да си отговоря! на етикета не пише, ама едно пиленце ми изчурулика че става- въпроса е дозата мисля да пробвам с 50 и после ще пиша!
  • S
    Пръскал съм млада люцерна с Пулсар,никакви проблеми,отличен ефект,но за фасул опит нямам,консултирай се с агроном или чети етикета,ако пише дали се употребява и в каква доза-смело с пръскачката!
  • S
    За Пулсар нямам информация, но може да използваш БАЗАГРАН. Внася се по време на вегетацията, тоест тогава, когато ще може да видите заплевеляването. Пръска се посева във фаза втори-трети трилистник. Дозите ще ви кажат тези, които ще ви продадат препаратите.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съхраняване на боб и предпазване от гъгрица

ТУНАЙ: растилаш един найлон исипваш боба върху найлона слагаш хапчетата (хапчетата се слагат сп...

403 2

Бели тикви и бял боб в междуредието?

Някой пробвал ли е? И как ще трабва да го очертавам като боб или като тикви

1971 0

Нахут сеитба - споделете информация за да разбера къде сбърках

L07uUz: Може да е от семената ако не са от предходната реколта, а по стари. Ние тази година също з...

2786 1

Какъв сорт люцерна да избера за сеитба, препоръчайте от личен опит колеги

Emofermer: ето една тема по въпроса колега http://www.fermer.bg/%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%...

2623 1

Съвети относно пазара на боб

todorovtr: Стоката когато е качествена пазар има. Боба е трайна култура. Какъв ти е проблема?

3203 2