Y

Съвети за старт в животновъдството

elikostadinova1988: много благодаря,са савета.мисля да продавам не само мляко,а и малките но все още търся паз...

8097 13
M

отглеждане на червеи в домашни условия

Радост: Здравейте! Искам да отглеждам червеи.Може ли малко повече информация?От къде да ги закупя...

30796 12
4

Био тор - съвет за фирма изкупвач

slavkremenski: аз търся био тор, фермер съм и гледам земя в планински район. Моля дайте оферта.

4968 12
_

Колеги,моля ви помагайте - кобилата ми е болна!

_Farmer_: Доктора ми даде да и бия две инжекции едната подкожно другата месно. Тази вечер ще я наблю...

2085 12
B

Лесни пари за червеи

gang_starr_: Кви критерий кви работи. Който одобрен одобрен...на никой няма да броят червейте и никой н...

4570 11
A

Отглеждане на калифорнийиски червеи

tqnata: Мерси , спорна на всички. Той по 112 ли кандидатства

4318 11
Z

Копринени буби - възможно ли е да се възроди този отрасъл?

Eshach: Ние гледахме буби по времето на социализма . Имахме бубарник и много черници . Всички в с...

6108 10
C

бок- пазачи?!

vaso75: http://www.farmelata.com/node/34

8425 10
P

Реализация на продукция калифорнийски червеи - споделете информация!

shavi_: Добавена от: victor2005 Еко ферма продава размножителен материал от червен калифорнийски...

5155 9
K

Слагане на ЧКЧ - споделете мнения!

Erollll: Колеги някои можели да ми каже от каде мога да си купя по евтина машина за пакетиране на т...

1662 8
A

Рибовъдство - отглеждане на шаран,пъстърва и други

nvelikovn: Здравейте колеги, много се радвам че все пак някой се е сетил че ние арендаторите на язови...

16480 8
D

Пакетиране на биохумус

Bline: Да попитам и аз нещо колеги , има ли файда от това да я предлагаш по магазините , т.е. про...

2975 8
F

Въпрпос относно мярка112 и ЧКЧ

tencara: Продавам парцел в Пловдив - 5 BGN парцела се намира в индустроялната зона в г. Пловди...

3117 7
I
5847 7
K

отглеждане на отровни ЗМИИ предимства и недостатъци..

mimoo: Тоя бизнес много отдавна замря---то вече и змии нема в тая държава

2556 6