Отглеждане на калифорнийиски червеи

• A
    Здравейте! Искам да отглеждам калифорнииски червеи, може ли да ми дадете малко информация за тяхното отглеждане! Например...как се отглеждат през всеки сезон, кога да слагам нови отпадъци?Предварително благодаря!
  • T
    Мерси , спорна на всички. Той по 112 ли кандидатства
  • I
    Значи да се уточня ивинявам се предварително. Имам 34м дължина на 3,20 ширина, можи да си направиш легло с ширина 2м и дължина 33м. Това са 66кв.м, Мойто е 2x15м. Ако му върши работа да звънни 0893844475 Ясно, благодаря ти. За жалост се нуждая от цялото нужно платно за 240 квадрата, че не му се занимава да кърпи пак от тук, от там. Айде спорна година и да не забравяш да поливаш в тия жеги
  • T
    Значи да се уточня ивинявам се предварително. Имам 34м дължина на 3,20 ширина, можи да си направиш легло с ширина 2м и дължина 33м. Това са 66кв.м, Мойто е 2x15м. Ако му върши работа да звънни 0893844475
  • I
    Ако на някой му трябва платно иам в излишък Тяна, имам клиент, който се нуждае от около 500 квадрата.Можеш ли да ми кажеш цена на квадрат и евентуално дали има възможност да се осигури транспорт ? Поздрави
  • T
    Ако на някой му трябва платно иам в излишък
  • I
    Гледането на червеи позволява и дърпането на пари и развиването на бизнес, така че ти препоръчвам да си кандидатстваш по мярката и после да продължиш да си ги гледаш.Най-вече, както каза колегата по-горе, продажбите се реализират, чрез продажба на други стартиращи фермери, но имам доста клиенти, които продават хумуса на други земеделци. Поздрави !
  • K
    колегааааа /дето говориш за дърпането на средствата .../ и да дръпнеш средствата ще го направиш на първо плащане .... и после какво ...? ще ги зарежеш ли ? ами проверки ми връщане на пари после я земи си ги гледай направи си фермата като по учебник пък ако ти дойде нещо от държавата добре дошло /само да отбележа, че не съм по програма и вече 2ра година си карам с мои средства и си върви много-добре / бъдещето е тук в БИО ЗЕМЕДЕЛИЕТО успех на всеки който се хване
  • B
    Червея не се храни през зимата само ако позволява времето и има нужда. Най-добре е предварително да е зазимен ( леглото се храни с по-дебел пласт тор). Колега veseliakat, нашата ферма не финансирана от нито един проект. Всичко е лична инвестиция и нещата се случват вече 8 години. http://kaliforniiskichervei.com
  • V
    Това с червеите ако не играеш по млад фермер да дръпнеш пари за друго не става!Аааааааа или да хванеш некой друг кандидат фермер да си купи от теб материял за Старт на нова ферма, това ми прилича на пирамида! Внасяш се една камара пари и или чакаш да барнеш пари от държавата по програма или от някой друг балък дето тръгва след теб за материял! Ама се ослушайте хора и че от Брюксел спират кранчетата, и това ще го спрат, Ми и договори прекратяват!!!!!!
  • M
    Някой знае ли дали червеите трябва да се хранят през зимата? Някой ако знае нещо по въпроса да ми пише на лично мисля да правя ферма за червеи само тая информация не я знам!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта