Помогнете, конят ми има глисти. С какво да го лекувам?

• I
    колеги ако някои може да помогне\r\nкупих си кон преди три месеца коня има глисти какво ли не му давах все същата работа но преди два дни коня започна да не дава да му се пипа опашката и да рита и да хвърля къчове питах ветиринари дигат рамене както за глистите така и за това поведение а на кончето му нямаше нищо. казват ,че с бой ще се оправи без да се замислят ,че има причина но каква е тя? а за глистите след 60лв за пасти прах сега чакам изследване на изпражненията.\r\nчакам предложения и съвети и за двата проблема благодаря
  • dai mu ekvilan to e nai dobro
  • пусни му в корема една гладна кокошка , няма да остане и един глист
  • ne go hrani edin de i posle mu dava6 edin preparat s hlqb ot veterinarnata apteka i kato go izqde gi izkarva glistite
  • Upashkata cheshe li e? S kakvo go lekuva za paraziti kaji s kakvi lekarstva?
  • Ръж
  • nai dobre go prati v Italia. v piacenza imat mnogo dobri doktori po konete.
  • Колега, конят ти е пил най-вероятно мръсна вода или е ял някакви боклуци. Единственото, което ще го оправи е 2 седмици да му даваш антибиотик. По принцип ако не му даваш за максимум месец ще му мине без усложнения. Потърси лекар все пак...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

178 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1296 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1447 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7113 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1663 0