Колеги,моля ви помагайте - кобилата ми е болна!

• _
    Днес,впрегнах кобилата на 4г. е и след няколко минути тя падна в каруцата и не искаше да стане след 30-40 мин. стана и сега няма апетит и е омърлушена . Какво да правя завих я обадих се на доктора и той ми каза да и бия инжекция с антибиотик за изстинка. Сега и бих и я завита Дайте съвет
  • _
    Доктора ми даде да и бия две инжекции едната подкожно другата месно. Тази вечер ще я наблюдавам.
  • G
    да не се е задръстила,защото като нищо ще стане беля,изхождала ли се е ,защото ако не е ще започне да трепере и д-р за една инжекция,никакви антибиотик така мисля аз или студена вода да нагази до корема
  • _
    Чакам с нетърпение всякакви съвети защото работата е сериозна,чак от нищото да падне в каруцата и да не иска да става и да не иска да се храни сега.Смятам,че нещата са сериозни.
  • P
    Да забелязал съм,че рови с крак недоволно,но не съм забелязал да си гледа корема.Какво значи това. ами може да има колика само да дойде майка ми ,ама да не те фпрягам , но щом рови и не яде нещата сигурно са сериозни
  • _
    Да забелязал съм,че рови с крак недоволно,но не съм забелязал да си гледа корема.Какво значи това.
  • P
    ровили с крак или да си гледа корема
  • _
    Извинявай,но не мога да разбера какво искаш да кажеш.
  • P
    ровели , гледа ли си корема
  • _
    Получава по около 1 кг сутрин и вечер ярма само от ечемик или смесена с ечемик и пшеница.Сено на корем .
  • P
    колко ечимик на ден и какво има в ярмата
  • _
    Със сено и ечемичена ярма с което храня всички животни.
  • P
    с какво си я хранил напоследък

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

176 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1293 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1444 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7111 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1663 0