Слънчоглед - жътва 2010

• F
    Колеги, знам че все още е рано, но искам да попитам кога мислите, че ще започнете жътвата на слънчогледа? Те може двете жътви да се застъпет тази година, но все пак.
  • ЩОМ ПОЧНАХА ДА ТЪРСЯТ СЛЪНЧОГЛЕД...ЗНАЧИ ЦЕНАТА ЩЕ СЕ ВДИГА. УСПЕХ НА ВСИЧКИ ЧЕСТНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ
  • Брокерчето, нали знаеш и всички знаят че съм цитирал твоите коментари, така, че не знам кой занимава хората с глупости. Всичко по-горе са твоите изцепки. Да напомням ли как щеше да ходиш в Турция на срещи, как на България са необходими 500 хлд.т. слънчоглед, или вече имаш бели петна в паметта. Някой горе написа че ти си напълно психясъл. Камо ли пък някой да ти даде информация за пазара на рапица. Всеки би се въздържал като те виждат хората какви коментари правиш. Това също го каза тате ! А също каза да не се приемаш толкова насериозно като за един комисионер.
  • Я...!! радославЧо...мойто момче..ти докато си зает да изкупуваш слънчогледа на безценица и да пълниш форума с глупоти,аз вече водя разговори за цената на рапицата от новата реколта..ама ти сгурно знаеш на колко ще старартира кампанията плюс минус 200лв/т. А и то няма как да е по-точно за третораряден комисионер,като татко ти
  • Брокерчо, нека първо изясним нещо - тази цена от 900 лв. за слънчоглед за чоплене ли я предлагаш или.......? Дай яснота. Другото нещо което съм сигурен е че не си купил и 1 т. слънчоглед. За разлика от теб не съм излъгал никого с цените. То не бе средата на март 1000 лв., то не бяха 90-100 хлд.т. за Турция, то не бяха кораби на Варна. Малко ми приличаш на Митьо-пищова. Ти излъга хората да си държат слънчогледа, че от понеделник вдигаш цените, само че не уточни от кой понеделник и коя година. Следва да се извиниш най-малкото на тези които ти повярваха .За това сега не могат да си продадат слънчогледа на по-висока цена от 800 лв. Ако си купувал слънчоглед сега на 900 лв. бъди сигурен, че на първия час щях да зная. Но ако си купувал по стотина тона без документи на тази цена и си ги карал в Румъния за ДДС, това дава пълно обяснение на нещата. Ааа, и за биодизела от слънчогледа, ако е толкова изгодно всеки щеше да го прави, но явно и тук нещо не си разбрал както трябва. И да знаеш, така каза тате да ти кажа. Както каза и, че брокера много си е повярвал, че е търговец и то най-вече на слънчоглед.
  • Ти си психопат трябва да те изпратят в лудница господин ''брокер''
  • Бобчо..или радославчо..не помня как се пишеше едно време..кажи на татко си,че за треторазряден комисионер,едва ли може да е наясно с пазара на зърното и инфото което ти дава е в сила само за силистренски район,комисионер номер 3 по веригата... Ама изобщо не ме интересува на кой изказванията следиш..както пишеш,че биодизела не се прави от слънчоглед..така сте наясно с отца си за цената на слънчогледа!Вашто село не е България мойто момче..ако при вас слънчогледа се плаща на 800+ то ние го плащаме на 900+ от един месец насам,но ти няма как да знаеш това,защото преди татко ти има още двама комисионери и един търговец,който плаща с моите пари...анадъму?
  • may stana kato ku4karnik losite zaplasvat neudobnite
  • Да имаше я само, че около Нова година. Сега само някой може да си мечтае за нея. Брокер, внимавай пак почваш да пишеш глупости. Казах ти че много внимателно следя изказванията ти.
  • Че тя тази цена си я има отдавна...просто комисионерите са поогладнели явно и пълнят форума с глупости...гледам тия от Сопот купуват на 830...сложи транспорт+печалба...и докато ми го докарат до Варна..става 900!
  • D
    DANO DA JA IMA TAZI CENA SKORO
  • 900+
  • vseki si gleda intereza i govori po svoqta smetka. Neka bidem realisti kolegi ,we4e nqma kak da se povi6i cenata.Tq sii be6e visoka ama nie q smiknahme i pove4eto go prodadohme na niska cena.Cenata ume6leno ne se diga za6toto se znae 4e vsi4ki 6te ostanat prinudeni ina kraya . do kato ima tazi cena naydobre e ili sega da se otirveto ot slin4oto ili ve4e na nova godina druk variant nqma.USPEH NA VSI4 KI
  • то и тука преди 2г цървулите искаха да вземат всичките пари на света и държаха всичкото зърно,но Господ ги удари така че,2 поредни години не можаха нищо да приберат.сега и сламата бързат да изнесат.тази година може и при вас да дойде,не се знае.толкова злоба и алчност дето е събрана,не е на хубаво.
  • use6ta se povi6avane na interesa- a tova ozna4ava ,4e skoro 6te se povi6i i cenata - i nai-veroiatno da se varne na granicata kadeto be6e ianuari- okolo 950 lv+DDS
  • Дачия е порода крава като теб

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

ЗАСЯВАНЕ НА СЛЪНЧОГЛЕД С РЕДОСЕЯЛКА BECKER AEROMAT T6

solun1: Здравей. Сял съм с Иртем 6 редова с торовнасяне (подобна на Курт, и двете се правят в Тур...

99 1

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

860 2

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

348 2

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5650 14

Слънчоглед 2019 цени и добиви

Тодор Тодоров: Какво става колеги? Ще прадаваме ли, и на каква цена? Всички ли чакат повишаване н цената?...

1672 2