Слънчоглед - жътва 2010

• F
    Колеги, знам че все още е рано, но искам да попитам кога мислите, че ще започнете жътвата на слънчогледа? Те може двете жътви да се застъпет тази година, но все пак.
  • bobi bobi ne taka
  • Да, ама НЕ ! Иска Ви се !
  • Cenata ot ponedelnik e - 900 lv + DDS
  • Уважаеми колеги производители, явно за сетен път се оказвам прав !Съжалявам, че както очаквахте и тази седмица не Ви донесе очакваните цени ! Но споко така ще бъде и занапред-поне още близо един месец ! Единственото успокояващо е, че цената е стабилна! Справка по-горе, каквото съм писал ! Пазарът продължава да е толкова спокоен, колкото го желаят фирмите, които пазаруват ! Това дали ще продавате или не, не е толкова важно в момента ! Стоката е достатъчно !
  • Какво е "Дачия"..?! Това някакъв нов сорт слънчоглед ли е?
  • Разбирам Ви,съчувствам Ви,но не мога да помогна!Энам,че на 800лв. е по добре защото печалбата е ОК!Но няма умря Марко! [mnogo-qdosan] Тя и Дачия в Румъния е 5000евро ,но эа румънецо-у нас е 17000лв.Тъй, че снимки до дупка,тя любовта е лудост-стига сте ни любили!
  • До десетина дни ще эапочне сериозно търсене на семките.ЦЕНАТА ЩЕ Е ИЗНЕНАДА И ЗА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ПЕСИМИСТИ!!!
  • гюргево или си ама май по скоро загубен
  • колега като те гледам в Гюргево наистина е 1,05 слънчогледа /но румънски леи/
  • P
    Джорджо, кой ще ти купи такава скъпа снимка за 1,05...цъцъцъцъ
  • Хайде стига глупости!На няколко колеги в североизточна БЪЛГАРИЯ им предлагат 900лв-но те не продават Ако някой тарговче се надява на бърэа печалба-эърно има и в Аржентина-да внася от там! Тук под 1,05+ правим цветни снимки!
  • ДАЖЕ големите фирми повече от 720лв не дават
  • Вярно е че има търсене и пазар за слънчогледа,но на цена 750-790лв./тон.Над тази цена незнам кой би могъл да купи!
  • Симпатяги, не ме убеждавайте, че няма пазар на слънчогледа, на обява за продажба за един ден се обадиха 12 човека и всеки вика пазар няма, но аз бих го взел да ми направел услуга. Нещо да ви говори това, търсене и предлагане, зависимости между тях и как се определя равновесна цена на пазара. Някой в момента се опитва да лови риба в мътна вода заради някаква моментна психоза, но цената скоро ще си дойде на мястото.
  • ТЪРГОВЦИТЕ ТАЯ ЦЕНА ОТ 900ЛВ. Я ДАВАТ НА ТУРСКИ ФИРМИ ДОСТАВЕНО ТАМ,ТАКА ЧЕ ТУК ТАЯ ЦЕНА НЯМА, ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

ЗАСЯВАНЕ НА СЛЪНЧОГЛЕД С РЕДОСЕЯЛКА BECKER AEROMAT T6

solun1: Здравей. Сял съм с Иртем 6 редова с торовнасяне (подобна на Курт, и двете се правят в Тур...

105 1

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

868 2

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

352 2

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5670 14

Слънчоглед 2019 цени и добиви

Тодор Тодоров: Какво става колеги? Ще прадаваме ли, и на каква цена? Всички ли чакат повишаване н цената?...

1673 2