Изграждане дестилерия за лавандула

• I
    Здравейте! Проучвам за фирми, които изграждат дестилерии за лавандула. Засега само една в София открих- Бенковски. Не успяха да ме ориентират в какви граници е стойността на инвестицията докато нямаме проект. Интересувам се и за процедурата по изграждането, общо взето всичко, което е по темата. Ще съм благодарна ако някой помогне с информация.
  • A
    Ейч ти ЕООД гр. Варна се занимава с производство и монтаж на мобилни и стационарни дестилерии за обработка на етерично-маслени култури. Ако желаете свържете се с нас. Антон Иванов 0885/464-000
  • L
    На летния Добрички панаир фирма Никос бяха показали такава инсталация. Контакти от техния сайт : НИКОС ХРАНИНЖЕНЕРИНГ ООД Ул. Ангел Стоянов 1, 9300 Добрич, България Тел. 058 600100, Факс 058 667154 [email protected] Знам и още една фирма от Варна, която се занимава с това. Казва Еодис, 0886 81 86 80 - Виктор
  • D
    Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 0898983188

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

175 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

205 2

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583726 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3815 3

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

adriana: Вариантът е да започнеш с толкова, колкото можеш да реализираш

380066 3