Годжи бери

• П
    Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дка синя слива. Има също изградено хале за пакетиране, замразяване и експорт. Понеже първоначалната инвестиция е около 1 млн евро, а нямам такава възможност, то въпросът ми е, дали знаете някой проект, който финансира стартиращо предприятие (или такова с история, но в друг отрасъл)? Годжи берито е с био сертификат, предстои да се сертифицират и насажденията със синята слива. Имам собствен транспорт и пазар в Западна Европа. Дали с разработен бизнес план ще има възможност за пълно финансиране по някоя програма?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

89 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25274 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1582846 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3725 3

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

adriana: Вариантът е да започнеш с толкова, колкото можеш да реализираш

379871 3