мярка 6.3

• C
    Здравейте,колеги.Има ли някой, който е подал по 6.3.На 27 07 подадените проекти бяха около 900
  • T
    На 23.09 , когато подадох бях заявление около 1720, до 30.... незнам колко биха могли да стигнат.
  • Ф
    Около 2600 подадени заявления за а този прием.Чакаме ранкинг.
    • P
      Може ли да потвърдите откъде имате тази информация ?
  • P
    към днешна дата са около 900
  • Бяха обявили за май.но май май няма да е
    • M
      Айде колеги, мярката отвори. тази година договорите ще са 1500 , а не 2000 както беше на предният прием, съдейки по бюджета.
  • к
    И кога ще я отворят тая мярка колеги
  • Д
    Ако смятате, че сте достатъчно подготвен можете и сам да се справите, но НССЗ разполага с достатъчно подготвени и компетентни кадри, които ще Ви помогнат за подготовката на проекта и за самото подаване. В коя област на страната се намира стопанството Ви?
  • T
    Здравейте, бих желал да кандидатствам за 6.3, но ме интересува как си подготвяте проектите с помощта на НССЗ , сами или с помощта на частни фирми? Предварително благодаря! и успех на всички.
  • I
    Значи този прием ще участвам. Благодаря ви
  • Почти 35 процента от предходната програма и подписали са пчелари.
  • ДА. Аз съм от последните подписали с 23.17т. Със 100 кошера. А ти ще имаш по вече заради района. Нищо че не си БИО.Успех.
  • I
    Някой приет по мяркта с пчели ще сподели ли сколко семейства е кандидатствал и с какви точки Защото мисля да кандидатствал сегашния прием. Имам 100 кошера в необлагодетелстван район има ли смисал да се пробвам
  • Големи нарушения в Плевен по 6.3 от страна на ОД и по точно шефката на РА.
  • P
    Още 2 договора остават.
  • P
  • R
    някой вече подписал ли е

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

24796 3

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3573 3

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

adriana: Вариантът е да започнеш с толкова, колкото можеш да реализираш

379313 3

Мярка 6.3 - според вас колко точки ще събера и ще мога ли да кандидатствам?

colonago: Здравей те.Интересувам се от мярка 6.3.Може ли да ми кажете колко точки ще събера и ще мог...

4683 2

Старт на лавандулови насаждения

c0l0r: Искам да попитам, някой знае ли как стават нещата за износ на лавандулов разсад в Турция и...

6104 7