Проблем с дисковата ми брана

• S
    kolegi imam problem kogato pusna diskovata brana v kabotno polujenie zadniq krai na branata zapo4va da ne vle4e na dqsno branata e perla 3.20 ot kakvo e tova [:slap:]
  • D
    на952 не вярвам да се опъва
  • N
    И на 952 се опъва?Тогава ъгъла и е даден докрай.
  • S
    prav si ama kolegi)ko da se prai ina4e s 952 ne moji da se kara izviva se kato zmiq napravo vseki moment 6te izdade bagaja kato go gledah i se moleh da ne se s4upi
  • D
  • N
    това означава че нетрябва да я даваш ,казвай им че ще им счупи тракторите
  • N
    Колега влез в един западен сайт за сел.техника и виж виж брани щом не си виждал в такива брани .В БГ.работят много такива брани дори и Перла ги правят и Мадара Шумен
  • S
    kolega i tova napravih produp4ih i slojih tegli4a v sredata i pak taka ama s po qk traktor ne se use6taama kato q dam na nqkoi kolega mi se reve
  • N
    И още нещо ако я дърпаш със трактор под100к.с. намали ъгъла на предната секция.
  • N
    Колега я и примести теглича на отворите по средата да са.
  • A
    ако я хвърляш ще я взема
  • S
    tova e branata
  • A
    е и
  • branata e perla 3.20 tejak tip a to deto me misli za izvan zemen se laje mnogo malko pove4e sam rabotil ot nego na poleto
  • A
    теса извън земни
  • M
    Ами незнам, аз не съм виждал до сега V-образна по-голяма от 3-4 метра,обикновено са Х тези големите за които казваш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

66 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

159 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

222 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

213 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

1948 1