Проблем с дисковата ми брана

• S
    kolegi imam problem kogato pusna diskovata brana v kabotno polujenie zadniq krai na branata zapo4va da ne vle4e na dqsno branata e perla 3.20 ot kakvo e tova [:slap:]
  • N
    Колега ако имаш снимки на браната качи да я видим 4-5 снимки от всякъде.
  • N
    За мен е без значение дали браната ще е Х образна или У образна.Ами според вас как ги карат 7-9 м. У образните брани?
  • M
    Поповска 3.20
  • D
    Марчо,какъв модел е браната?
  • A
    абе ти за първи път ли виждаш дискова брана
  • M
    Колега,ако браната ти е V-образна,няма оправия да знаеш.Аз имах същия проблем и си я направих Х-образна и се реши проблема.
  • D
    Прав е Ники,забравих да ти пиша за ъглите на секцийте.
  • N
    Ако трябва намали ъгъла на предната секция а задната остави със по голям ъгъл на атака.
  • N
    според мен всичко е до настройките -ъглите на браната и нюха на задволанното устройство
  • kolega kak li ne sam q probval s dignati predni diskove s svalen tegli4 do dolu vsqkak ako q zaka4i6 s po slab traktor napravo traktora se uviva ve4e ne zna m 4udq se dal da ne smenq vsi4li diskove
  • Колега имай в предвид че теглича на браната трябва да е в една линия\равнина\ с осите на батериите на браната, ако е по нагоре от тази линия се създава завъртащ момент с център в предната батерия и той наддига задната батерия ,тя олеква и почва да работи по малко!Това е съществен дефект в голмите БДТ7 чийто тегличи са на една линия с рамката а батерийте са захванати за нея и остават от долу под рамката, винаги задните батерий са наддигат, ако пък е и без крила и е по лека ела гледай!
  • V
  • D
    Колега, предницата много се забива,затова бяга на една страна.Вдигни теглича на трактора за да се издравнят предните и задните дискове,тогава ще работи нормално.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

66 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

159 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

222 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

213 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

1948 1