Дискова брана

• P
    Здравейте колеги ще помоля за съвет-Имам нужда от брана за трактор- 42 коня стар тежък okolo 2700kg . каква браНа ще ми е нужна за около 20 25 деката -- мисля за стара Българска че е по тежка --ще обработвам главно тревисти места за да ги поддържам --благодаря
  • E
    Здравей колега, моя съвет е да си купиш българска брана 2 м, аз имам поповска прикачна 2,2м и китайска 1,9 м навесна, но разликата е голяма. Аз се занимавам с лозя и зърнопроизводство, затова имам два вида брани и с 50 коня трактор.
    • P
      Благодаря колега.. Притеснението ми дали ще може да я дърпа.. А на близо нямам от къде да пробвам.. До колкото знам поповските са доста тежки но и здрави.
    • E
      Колега ако земите ти са на равно няма да имаш проблем, иначе на баири ще ти е трудно, тогава по добре си вземи по малка, от личен опит знам.
    • P
      Взех днес една българска прикачна два метра и са осите предполагам захвата ще е около 180 170 см--поръчал съм нови лагери и семеринги да я обслужим- Благодаря за помощта успешна и спорна година

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

E

Избор на мотофреза

Здравейте, Предстои ми закупуване на мото фреза. Ще обработвам двор около 900м2. Чудя с...

44 0
G

Мнение за турски плуг лентов обръщач нов

Мнение за турски плуг лентов обръщач нов

76 0
I

Фреза или мотоблок

Привет , имам нужда от мотофреза , но незнам дали с ремъци да си купя или съд съединител....

382 0
M

Помощ за закупуване на мотофреза

Здравейте колеги харесал съм мотофреза Raider RD-T06 може ли някой да изкаже мнение за тез...

522 0
п

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

402 1