Как да се регистрирам като ЗП, само ме мотаят

• V
    помогнете ми как най после да се регистрирам като зп в частност животновъдство 4месеца ме мотоят тапънарите
  • Декларация номер 1 се подава всеки месец до 20 -то число и се отнася за предходния месец. Декларация номер 6 се подава един път в годината до 30 март или април беше не съм сигурен и се отнася за предишната година. Заедно с декларациите се подава и протокол по образец.
  • Декларация номер 1 се подава всеки месец до 20 -то число и се отнася за предходния месец. Декларация номер 6 се подава един път в годината до 30 март или април беше не съм сигурен и се отнася за предишната година. Заедно с декларациите се подава и протокол по образец.
  • А кога подавате декларации образец 1 и 6 в НАП?
  • Булстат също,ако не ме лъже памета.
  • За да се регистрираш овцете трябва да се маркират и да са въведени на теб като собственик в информационната система на НВМС.Официалният ветеринарен лекар на общината изисква разни документи и ти вади разпечатка от системата.За 80 овце в общинската служба по земеделие ще ти изискат освен на хартия анкетната ти карта за регистрация и на файл.
  • какъв е проблема
  • V
    значи искам да се регистрирам като зп със 80бр овце
  • вземат се документни от общинската служба по земеделие,попълват се в 3 екземпляра плаща се такса към ветеринарната мисля че с превода към банката е 8лв.,ветерин.доктор слага печат и след това печат от общинската служба по земеделие след като ти се издадерегистрационна карта се вписваш в агенцията по вписванията - плаща се такса и накрая се вписваш в нап като самоосигуряващо лице
  • T
    ще ти помогна,какав е проблема
  • с какви животни

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

24721 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1575785 4204

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3560 3

Въпрос относно пазар за гъби печурки?

adriana: Вариантът е да започнеш с толкова, колкото можеш да реализираш

379253 3

Мярка 6.3 - според вас колко точки ще събера и ще мога ли да кандидатствам?

colonago: Здравей те.Интересувам се от мярка 6.3.Може ли да ми кажете колко точки ще събера и ще мог...

4627 2