I

Съвети относно инвестиции и бизнес план, планиране и кандидатстване по проект

Tea: Нашият екип ще ви помогне при проблеми със екопрограми, имоти,спорни граници.Ще ви съдейст...

2368 3
A

Разсадник за трайни насаждения - споделете опит и информация

Mitev: Забравих -пазара е ограничен...има внос от Гърция, Македония и други страни......

3396 2
D

Домашен вкус - помогнете със съвети!

velislava09: Продължаваи така и ще сполучиш както и без да опиташ няма как да сполучиш колега .

11726 41
A

Калифорнийски червеи - споделете съвети, колеги!

snipi: Здравеите колеги!!!rnИскам да започна да отглеждам Калифорнииски червеи,но нямам никакъв о...

1949 3
O

Какви са капиталовложенията и тънкостите при създаването на орехова градина?

vnukata: Залагайте на проверен посадъчен материал от лицензиран овощен разсадник, в по-добри случаи...

2058 3
S

Имам нужда от съвет при първи стъпки в животновъдството

nedelchev: Животновъдството е тежък отрасъл. Нещата които определят инвестицията не опира само до пар...

8319 16
D

Инвестиция в кланица за трупно месо - дайте мнения!

dankov90: представете си никой не се занимава с животновъдство кво би станало наистина толкоз ли е...

5584 10
G

Изграждане на ферма за пъдпъдъци - моля за мнения и препоръки!

BLOT: здр колега а можели да каже6 какви са изискваниата за мярка млад фермер говора за патпадъц...

11172 5
K

Създаване на интензивни овощни градини - тема в развитие

whiteeaglee: Здравейте ! Бих искал да поговоря с човек, който е създал лешникова градина и през после...

51752 52
Y

Как да кандидатствам по проект и да получа субсидии?

Виолета: Въпросът ми е как може да се оползотворят пустеещите дворове в моето село които са над дв...

4105 3
J

Дайте информация за консултиране по европроекти

BLOT: Здравейте, района на действие на консултанта не е от съществено значение. Важно е колко пр...

1837 1
D

Съвети при първи стъпки в изграждането на кравеферма

iv: На трудно си тръгнал.Не съм се занимавал в специфика с такива животни, но от наблюдения на...

2895 2
X

Какви са наредбите по мярка Млад фермер?

persei: Moжете да се разведете и да опиташ, струва си! хахахахах :ДДД

3124 6
J

Съвети за кандидатстване по Мярка 121

jono83: Здеавеите имам 80 декара земя която искам да превърна във бадемова градина по каква мярка...

3510 9