R
3070 4
I

Споделете съвети с какви култури да стартирам в земеделието?

businessplan: Не мога да разбера обаче защо искаш да е целогодишно?! По принцип земеделието си е сезонна...

3830 5
I

Въпрос относно кандидатстванетъо по млад фермер

syfury: Приемът по Млад Фермер за тази година приключи. Не е ясно още дали ще има втори прием през...

2884 2
M

Стартиране на бизнес с червени калифорнийски червеи - как да започна?

Marista: При липса на други точки , в наредбата ясно пише , че няма да се разглеждат проекти с под...

4321 9
D

Дизайн срещу конкуренцията

Здравейте, казвам се Даниел Силвестров и съм графичен дизайнер, който завършва специалнос...

111 0
S

Споделене мнения и препоръки относно закупуване на стопанство

ghost: Има доста информация, която трябва да се знае, за да се отговори на въпроса Ви. По въп...

2064 7
S

Споделете информация относно пазара на заешко месо

nedelchev7: Ако предоставите необходимите придружаващи документи за зайците, няма проблем да ви издад...

2802 1
A

Бизнес с цех за шивачество !

Eupro: Здравей, колега, можеш да ми пишеш на лично. В момента точно тече схема за закупуване на...

86 3
K

Създаване на интензивни овощни градини - тема в развитие

whiteeaglee: Здравейте ! Бих искал да поговоря с човек, който е създал лешникова градина и през после...

51727 52
A

По коя мярка да кандидатствам за зарибяване на водоем и бунгала?

fil87: Разликата е същата и като при неземеделски производители

2749 8
D

Експерти по лозарската програма. Съвет за консултант

winehouse: здравей,имам въпрос:Имота води ли се лозе в регистрите на ИАЛВ(предишния собственик регис...

2273 3
I

Как да засадя орехова градина - съвети, инвестиции, субсидиране

stanislav840120: здравейте,предложете ми лицензиран разсадник за орехови фиданки

30319 37
I

Минимални земеделски площи по програма Млад фелмер - зърнени култури

Gencho987: Е ако други арендатори са взели под аренда за 8-10 год цялата околия ко праим?

4410 3
E

Каква едногодишна култура бихте ми препоръчали?

ivodaskala: Ами щом ще дигаш и кошери ето ти и медоносни растения: http://www.fermer.bg/%D0%BA%D0%B...

7001 3
P

Съвети при кандидатстване с проект за разширяване на стопанството - кравеферма?

nedelchev7: За какво искате да кандидатствате?Каква е сегашната ферма? За увеличаване броя на животнит...

3228 1