E

Курсове по наредба 111

Andon: Служба съвети в земеделието.

1349 1
D

Финасиране при отглеждане на охлюви

: Ако можеха и охлювите да акът пари....

1629 3
C

как става добавянето на земя по проект за МЛАД ФЕРМЕР и има ли срокове

silvi11: Колега,след като по план си длъжен да увеличиш 8 икономически единици а ти си увеличил 3-н...

1661 12
B

каква е ползата. членуването в генофондовете

burhan_77: подновявахме договорите слагаха номера пак пари

1129 5
0

Бихте ли финансирали европроекти?

: Здравейте, по повод скорошните публикации в медиите, че фирми с одобрени европроекти се...

2540 14
V

Как да се регистрирам като ЗП, само ме мотаят

: Декларация номер 1 се подава всеки месец до 20 -то число и се отнася за предходния месец....

2191 10
V

pomosht za startirashti zemedelci

: Ще получиш помощ от държавата толкова, колкото ще получиш и от арменския поп. Между другот...

1014 3
V

млад фермер112 - учебни курсове

: За северозападна Балгариа наи близо е гимназиата ПАГ-Н.И.Вапцаров-Б.Слатина тел.091582568....

2285 19
S

До Иванов и брат му

: Колеги,оставете Иванов и братчето му да ни забавляват!Просто ако ги няма ще настъпи скука....

2292 46
I

млад фермер

bibin: По неофициални данни - чак през 2011 ще има прием на нови проекти. За най-сигурно се обърн...

48 1
W

в подкрепа на предприемчивия българин

: На такива условия отговарят само циганите, но от тях нищо нестава.Това да не са "бойкови"...

1364 3
C

\\\"Ревизия на агро сектора за последните 8 години\\\"

metsanat: Наистина е назрял момента да се направи ревизия на министерството.Неможе да има вина а вин...

875 11
S

Енергийни проекти - слънчеви централи

: Може ли да кажете нещо повече, относно рентабилноста на подобен проект? Аз имам 500 дка....

823 7
A

Кой няма да защитава нашите интереси?

AGROBIZNESA: сегашните управляващи-отговора е лесен ако ВИЕ колеги сте доволни ги подкрепяите аз НЕЕЕЕЕ...

614 10
Z

Може ли по мярката за микропредприятия да се правят сервизи за земеделска техника?

ASENOR: zdravei Zvetane,misly 4e moje no dali e opravdano pri vsi4kite nas-samodeizi. i az pravih...

729 3