Имам проблеми с комасацията? Дайте съвет какво да правя?

• V
    Здравейте,\r\n\r\nИмам едно питане,преди няколко дни като си подготвях документите за пререгистрация за ЗП и видях,че по погрешка съм се разписала на документ,с който се съгласявам с направената комасация (края на лятото) ,но декарите,които фигурират там са със 100 по-малко от заявените от мен:(\r\n\r\nСпоред вас може ли да се направи нещо все още?Сега с колко дка да се пререгистрирам?А за субсидиите какво да чертая?\r\n\r\nблагодаря предварително
  • S
    moje6 da se preregistrira6 s kolkoto dekari iska6,vse pak tova e anketa.no za 4ertaneto e kofti,6te vidi6 na kartata dali nesa ti gi ostavili,dori da ne sa ti zapisani.da ne e propusk.ako gi ima6 si gi 4ertae6,no ako ne 6te zastupi6 niakoi na koito sa dadeni.moje da se razberete po mejdu si(stiga da e razbran) za 4ertaneto.nali za tova se nari4a sporazumenie.
  • G
    как какво да чертаеш,, което е твое по комасация това е,иначе и мен мой да застъпиш а аз не съм виновен нали(образно казано ) ако ме разбираш.догодина си отваряй зъркелите по добре,можеше и нивите да ти продадът така

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

322 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

399 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

223 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

316 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

775 0