F

Може ли допълнително заявяване на площи ?

: Ей, браво, мерси на всички, значи ще дописвам.

559 4
P

Как да опиша пасища за 2009г.

pipeli_ivo: според мен закона вече го има и всеки може да наеме пасища стига да извършва нужните мероп...

1834 8
N

семенни участъци

: за какви участаци става дума, че не мога да разбера?

340 2
P

Какво може да се прави по тази мярка 311?

a_nikolova: http://www.ecs.bg/bg/content/77/index.html има обяснения тук, но проекта е за неземеделс...

1698 7
I

Агроекологичните плащания-размер и условия

Някой знае ли кога ще стартират агроекологичните плащания,в какъв размер ще бъдат,на какви...

525 0
T

Искат да въвеждат данък върху земята?!

metsanat: То това е ясно, но дано да го направят както трябва, нека данъка да подтиква да се работи...

1709 20
L

Мярка 141

doraa_1974: Аз също се интересувам от тази мярка.Ако някои вече е кандидатствал и има наблюдения нека...

1984 12
G

Директни плащания на площ 2009

Daniela: Аз предлагам и следното: Общинските поземлени да са първото сито на неправомерно ползване...

2920 48
M

Как да се регистрирам като фермер?

Daniela: Така е.Фермерското мляко е на ферма 1-ва категория.Така пише и на разрешителното за пункта...

3932 11
B

Ако надвиша млечната си квота,ще има ли санкции?

Daniela: Защо не кандидатстваш за разширение на квотата си?Вярно е-ще трябва малко да изчакаш докат...

591 3
P

закон за ползването на земеделски земи

: По-точно е: колко животни могат да пасат на декар - за това има нещо като о...

1935 1
V

ТЪРСЯ ПОМОЩ-МЛАД ФЕРМЕР

nikolaibarbov: Kazvam se Nikolai ne sym zapoznat mnogo sys jivotnovydstvoto zashtoto se zanimavam s train...

738 3