ТЪРСЯ ПОМОЩ-МЛАД ФЕРМЕР

• V
    ЗДРАВЕИТЕ ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ С ВАС ПРОБЛЕМА КОИТО ИМАМ .ОТГЕЖДАМ КРАВИ ИСКАМ ДА КАНДИДАСТВАМ ЗА МЛАД ФЕРМЕР НО НАШИТЕ ЗЕМИ СЕ НАМИРАТ НА НЕПОДХОДЯЩО МЕСТО ЗАЩОТО СЕ СТРОЯТ ХОТЕЛИ ПОТЪРСИХ ПОМОЩТ ОТ ОБЩИНАТА НО ТАМ МИ КАЗАХА ЧЕ ЗЕМЯ НЕ МОГАТ ДА МИ ДАДЪТ ЗА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ГОДИНА ЗАЩОТО НЯМАЛО ТЪКЪВ ЗАКОН КОИТО ДА ПОЗВОЛЯВА ДА СЕ ДАВАТ ОБЩИНСКА ЗЕМЯ ЗА ПОВЕЧЕ ГОДИНИ СЕГА НЕ МОЖЕМЕ ДА КАНДИДАТСТВАМЕ ЗАЩОТО ОТГЕЖДАМЕ КРАВИТЕ НА МЕСТО КОЕТО НЕ ЕНАШЕ . АКО НЯКОИ ОТ ВАС ЗНАЕ КАК ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ ЩЕ МУ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА
  • N
    Kazvam se Nikolai ne sym zapoznat mnogo sys jivotnovydstvoto zashtoto se zanimavam s traini kyltyri no moga da ti dam telefon na edna firma ot Plovdiv koyato pishe proekti i e mnogo korektna moje i da ti dadat nakakyv syvet Veche imam odobren proekt po mlad fermer ot neya. Firmata se kazva Elit partner konsylt 0898 634778 0889 803605 Daniela Kyzmanova Dano da ti se svyrshi rabota. Nikolai
  • КОЛЕШКЕ С ЖИВОТНИ МЛАД ФЕРМЕР Е ПЪЛНА НАБУТВАЦИЯ,ПО ДОБРЕ НЯКОЛКО ДЕКАРА СДОМАТИ НА КОЛЧЕТА НА ЛИЧНА ЗЕМЯ,МОЖЕ И В СЪСЕДНА ОБЩИНА
  • Ако правилно съм разбрал искаш да наемеш земя дългосрочно. Най лесно ще си намериш земя от АДСИЦ. Това са дружества, които изкупуват земи с цел отдаването им под аренда. Едно от тях е Адванс терафонд, по този начин можеш на един договор да арендоваш стотици а що не и хиляди. [:big:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

406 2

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

471 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

266 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

338 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

802 0