Ако надвиша млечната си квота,ще има ли санкции?

• B
    здравейте колеги искам да ви попитам ако надвиша млечната си квота какво ще стане?Ще има ли санкции,защото доколкото чух националната квота не е изпълнена и няма да бъде изпълнена
  • D
    Защо не кандидатстваш за разширение на квотата си?Вярно е-ще трябва малко да изчакаш докато я получиш,но пък ще увеличиш литража.Всъщност има и други вариянти,но не ти знам точно случая.Ако искаш пиши ми.
  • B
    Следя си квотата,но така ги обвързаха нещата че ако скриеш мляко няма да вземеш судсидия както става сега.
  • D
    Глобата е 0,50лв.на литър горница,но до сега не съм чувала за глобен.Всеки си следи квотата и внимава,защото в края на кв.период мандрите предават отчет в разплащателна агенция.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

136 0

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

264 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

366 1

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

466 3

Продължаване на договор с пасища от ОПФ

proba: Виж чл.37 на ЗСПЗЗ. С предимство е ползвалия пасищата, за следващото разпределения. Пак з...

464 2