I

Дайте съвет пръскане на лозя

Krasi_Kolev: На теория комбинацията Ридомил Голд + Топсин би трябвало да обхваща всички гъбни болести

16677 7
M

Неефективни инсектициди при люцерна

niki70: До сега не си ли разбрал че евтиното излиза по скъпо?

3235 7
K

Плевели - Как да се преборим с тях?

[email protected]: Здр.Имам нива садя само боб.Но кокогато узреее и за пр ибирам немога да вляза от тръни.К...

26256 7
N

Съвет при избор на препарат за борба с нематодите

mitko72: това с тагетиса бих го опитал.но някой изпитал ли го е на практика дали има ефект и как, и...

11713 7
S

Растителна защита на лук

shiitake: Препаратът Лонтрел е регистриран за употреба именно в такава фаза на културата.Аосвен това...

4208 7
C

Борба със сляпото куче при картофите

Велик: https://www.olx.bg/ad/kapan-za-slyapo-kuche-slepok-spalax-leucodon-CID262-ID7xooU.html

79959 7
V

Балур - начин за справяне

vanio64: благодаря

3788 6
A

листна въшка помощ

lubomir_s: Николова е права!Колега дай повече информация каква култура е засегната, в оранжерия ли е...

1020 6
V

Клиърфилд или Гранстар ?

veli_4ko: Аз лично съм за Експрес-технологията.При Клиърфилд-технологията се получава едно много сил...

1049 6
K

Хербицид за разсад от домати

: Обади ми се 0898235476

6916 6
N

Раундъп "Глифозат" Валсаглиф

moneva_n: От Пловдив през Варна до Благоевград, за да му е по-близо ))))))))))))))) Не е ли по-ле...

15810 6
S

Борба с плевелите в бостана

ektelion: Само информативно - всеки препарат си има активно вещество, и при голяма част от тях то се...

8398 6
S

Наторяване и подхранване на пипер

velimirdonchev: "колкото повече- толкова повече" Имате ли пари торете- парите от тор винаги се връщат.Пес...

11066 6
M

болест по пипера

: възможностите са няколко-едната е акари-може да се използва нисоран, талстар или друг акар...

3230 6
H

Предпазни мерки при пръскане на овощни градини

bibin: Има предпазни маски, продават и противогази.

3358 6