Клиърфилд или Гранстар ?

• V
    Споделете своя опит и мнение за плюсове и минуси
  • V
    Аз лично съм за Експрес-технологията.При Клиърфилд-технологията се получава едно много силно жълтеене на посева,което в последствие се преодолява от растенията,но е много неприятно
  • C
    tozi pat 4erpite ot izvora
  • V
    Владко,и аз съм за клиърфилд!Препоръчвам ти LG 56.63CL.Освен ,че дава отлични добиви предимството е ,че няма синя китка и полето остава чисто до жътва.Подкрепям Ники 70.Освен това можеш да ползваш само пулсар в доза 0,120 мл без стомп.Излиса малко по-изгодно.Успех в избора!
  • N
    А ако искаш Владко направи си един опит,напръскай половината слънчо. със грандстар и другата със клиърфилд. Имам в предвид сортове със клиърфилд и грандстар
  • я даи малко конкретика за какво става вапрос ?
  • N
    Със клиърфилд работя от 2 год. скъпичко излиза на дка. около 8лв но покрива абсолютно всички плевели а в полета заразени със синя китка клиърфилда няма конкурент гарантирам ти.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта