A

Някой ползвал ли е това чудо КАСОРОН Г ?

Пламен Пенков: От къде мога да си купя? Някакви контакти ако е възможно да ми дадеш ,че ми трябва за окол...

19175 23
T

Избор на препарат за плевели при тикви

Светлин Колев: Всеки препарат за слънчоглед,става и за тикви от турските за семе.Хербициди за житни-балур...

17724 13
P

къдравост при прасковата

kunev: Точно така , смятайте на декар и нямя да ви боли главата Като процентен разтвор смятам сам...

50414 20
C

Борба със сляпото куче при картофите

Велик: https://www.olx.bg/ad/kapan-za-slyapo-kuche-slepok-spalax-leucodon-CID262-ID7xooU.html

79876 7
M

Огнен пригор по круши

дар: абе тук пишещите са все професори, много знаят и акъл дават... Тези които знаят тук нищ...

5992 3
K

Плевели - Как да се преборим с тях?

[email protected]: Здр.Имам нива садя само боб.Но кокогато узреее и за пр ибирам немога да вляза от тръни.К...

26221 7
V

Препоръчайте ми препарат срещу плевели при лавандула

sevtopol: девринол 4ф- 400 мл. на декар, при производство на разсад се внася след сеитба преди поник...

2223 3
V

препарати против гол офлюв

stiliqnestiq: Търговци работа във форуми нямат. Успех с продаването на гранулата ви. Не давайте мнения ,...

6060 8
S

Борба с охлюви !!!

Защо да давате по 5 лв. за Вениш (внос от Индия) пакетчета от 100 грама (50лв. за 1 кг....

95 0
C

Пръскане на краставици с нуреле

: Друг път саймън!!!!!! Защо да спазва!

11108 3
M

Препарати за Телен червей

lupo_93: ЗНачи, ползваме един британски прах с Бацилус турунгенис вътре, много сме доволни, Антарио...

8944 3
M

Пръскане за трева

htz180limited: С глифозат не се пръска ,когато ще се сее веднага на същият имот каквато и да е култура......

2740 3
I

Препарати за лозя - какво ще препоръчате?

gogoh: Това ти е решението. Дори да напръскаш лозата, няма проблем.Аз го ползвам в черешови гра...

8135 8
S

Билка срещу белокрилка

stefka66: Не помага сапуна нито лютите чушки,нито чесъна.Пълно е колкото пръскам повече се множат.Се...

6369 5