O

С какво да пръскаме сливите Стенлей да не капят

: И при мен има доста окапали плодове, но на дърветата има пре много засега. Мисля, че това...

42325 15
K

Пръскане на лозя

galatina: Колеги,по време на цъфтежа на лозите може ли да се пръска с медни препарати. Има ли нещо...

143905 15
T

Избор на препарат за плевели при тикви

Светлин Колев: Всеки препарат за слънчоглед,става и за тикви от турските за семе.Хербициди за житни-балур...

17781 13
_

Колеги,с какво да пръскам за премахване на трева преди оран?

galatina: колеги може да пръскате с тотални хербициди-наса 0.400 до 1.2 мл./дка,глифоган 0,400 до 0....

17847 12
D

Съвети за борба с треви и плевели при садене на домати

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

12899 10
H

Почистване на троскот

Teodor80: Аз се сблъсках със същия проблем-почти.Сях царевица и троскот килим.Първо пръсках със във...

19756 10
T

Съвети при борба с бурен/троскот в насаждения лавандула

baraban4oskt: според мен тотално не можеш да премахнеш троскота. С копане ще го размножиш.Само хи...

12409 9
J

Кога да пръскам за плевели при производството на картофи

julian44: Благодаря Колега доста ми помогнахте успех

8093 9
L

Дайте мнения за нива с много троскот!

ttodorov77: Височината на картофеното растение няма значение за добър ефект на препарата против троско...

8351 8
V

Хербициди при царевицата

: само дето ние пръснахме комбинация -термидор и 2,4Д и царавицата нещо посгръчка листенцата...

10674 8
K

Съвети при борба с плевелите в сектор зеленчукопроизводство

alex123: Картоф колега ще пръскам преди да е избил,защото наистина ще го изгоря.

3932 8
A

Хербециди при Аронията

Aroniev: Така и ще бъде с пръскането,ще се справя някак си..Мерси за съветите

1111 8
D

Съвети при използване на препарати при различните видове овощни дървета?

didoiluba: Ами да ти кажа аз лично ще изчакам да минат празниците, иначе не зная дали е правилно в мо...

9761 8
V

препарати против гол офлюв

stiliqnestiq: Търговци работа във форуми нямат. Успех с продаването на гранулата ви. Не давайте мнения ,...

6066 8
I

Препарати за лозя - какво ще препоръчате?

gogoh: Това ти е решението. Дори да напръскаш лозата, няма проблем.Аз го ползвам в черешови гра...

8169 8