Кога да пръскам за плевели при производството на картофи

• J
    Искам съвет за картофите.Кога се пръска земята за плевели преди да се насади или след това. Интересуваме и дали може това да стане с ръчна пръскачка.
  • J
    Благодаря Колега доста ми помогнахте успех
  • K
    аз след жьтва на зьрнено житниа предшественик прьскам с раундьп тотален хербецид ксно есента ора пролета фрезовам или дисковам . сада картофите и прьскам сьс стомп
  • J
    Мерси колега да се надяваме с ръ4ната тръска4ка да има резултати .
  • L
    Всяка година пръскам със Стомп, на другия ден след засаждането.
  • J
    Да така е мерси Колега
  • S
    ne mislq 4e 6te ima problem samo 4e 6te hvyrli6 mnogo mnogo trud pojelavam ti uspeh vse pak kato nee imalo ma6ini vsi4ko see izvyr6valo na ryka i produkciq pak e imalo
  • J
    Kolega ami sega smqtam da probvam s 3,4 nqkade da vidq kak 6te e polojenieto.Az misleh sega da pruskam sus ne6to 6te stane li spored teb ? i drugo da poneje nqmam ma6ina i 6te gi sadq na raka s Kon ,sled kato napravq brazdite i gi zariq moje li da napravq i vadite kakto na ma6ina stava nali me razbira6
  • S
    zdravei pripory4itelno e da pryska6 predi sadene taka 6te si siguren 4e nqma da povliae6 na produkciqta kakyvto i preparat da izpolzva6 no e nai dobre da se organizira6 i da pryska6 na esen taka ima po dobyr efekt. kolkoto do pryskaneto na ryka stava zavisi kolko dekara ima6
  • J
    Кога се пръска земята за плевели преди да се насади или след това ме интересува и дали може с ръ4на пръска4ка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта