C

Съвети при засаждане на орехова градина

phoenix: доцентите стигнаха ли до яснота по между си за важни въпроси като болести по видовете орех...

5363 10
A

КОЙ плод е най-добър за натурален сок?...

Aroniev: За мен те са много важни.. ,но очаквам и по-капризните да чуя..

2144 9
A

Съвет за засаждане на орехов масив

velimirdonchev: купих ги от един разсадник не знам дали аитоски или карнобатски нещо от рода на югландс р...

2060 9
P

Пръскане на трайни насаждения

gan4o: КОГАТО СЕ ЗАСАЖДАТ СЕ РЕЖАТ ДО 2РА- 3ТА ПЪПКА ЗА ДА ПРИХВАНАТ И ОБРАЗУВАТ СИЛНА КОРЕНОВА...

6346 9
D

Бадемова градина

difimi: Ами много лека\ бяла песъчлива \ и губи влагата при разкопаване за това казват че е добре...

4299 9
O

Малини и къпини - агросъвети и цени

velimirdonchev: тоя дето писа, че къпината боледува по малко, не е гледал къпини. а за цената е прав тази...

9831 8
C

Аквакултури - проекти

: наистина прекрасни коне...

1289 8
V

Имам въпрос относно засаждане на сливи

veber: Мрежа имат колове на половина ще сложа и на другите.Благодаря!

2024 8
L

Някой знае ли колко ореха(минимум) трябва да има в 1 дка?

Стоян: Числото 8 е грешно според мен.?Предлагам числото 9...Ако се наложи ще помисля за друг в...

11492 8
K

добив на лешници

nanaax: Здравейте, за 2020 г. има ли субсидия за лешниците? Колко декара най-малко трябва да се на...

38226 8
P

Съвети за отглеждане на бадеми

zlatna2013: Аз не бих рискувала с бадем, тва за вашия случай - Русе и 800 надморска http://www.fermer...

5692 8
R

Към коя служба да се обърна за почвен анализ в старозагорско

volenstefanov: В Тракийски Университет има лаборатория с нова апаратура има ценоразпис в сайта на универс...

13270 7
D

Помощ за бадемова градина

: реколтата в равнинната част на сливенско е компрометирана от сланите на 22 и 23 април,на х...

1604 7
B

15 декара сини сливи.

bezimen: В крайна сметка се спрях на разсадника на Атанас Узунов в Пловдив който се намира близо до...

7726 7
F

Пауловния - дърво или чудо?

vasil angelov: каква програма има за отглездането на пауловниа.има ли субсидии за тожа....

3707 7