M

Здравейте,имам няколко въпроса отнасящи се за отглеждането на ореха?

mborisov81: Ако имаш време, посети АГРА 2016 в Пловдив 24 до 28 февруари. Там има изложители, с които...

1253 1
V

Имам въпрос относно засаждане на сливи

veber: Мрежа имат колове на половина ще сложа и на другите.Благодаря!

2023 8
T

Помогнете да разбера какво е това буре

torka95: Бате. За да разбереш един предмет трябва да разбереш човека които го е направил и целта...

1398 7
M

Помогнете при избор на сортове бадеми

marinov55: Здравей юнак! Най-вкусният бадем е Нонпарел,толкова вкусен,че свраките няма да ти оставят...

6570 4
D

Смокиня - съществуват ли плантации в България?

proba: А пък аз знам, че от банани и кокосови орехи много се печели! Даже пазар ти гарантирам на...

3587 5
P

Какъв сорт орехи са тези ?

marinov55: Колега, какъв то въпроса,такъв и отговора? Колкото са орехите,толкова са и разновидностит...

1402 4
K

Съвети при изграждане на капково напояване за дръвчета и лози?

petttto: Ами колега, преди да измислиш системата, за ад е най-ефективно, ти е нужно да прецениш няк...

10301 4
M

С какво да заместя Фунгуран ОН50ВП при орехи?

Mikki: Както вече казах, не ми е известно да има дори един регистриран препарат за орехи - всички...

3324 7
L

Съвети за засяване на орехови дръвчета

boro: Благодаря, колега, за пожеланията, но в твоя случай съвсем сериозно те съветвам пак да пом...

9236 26
B

Изкупувам Орехи на черупка реколта 2015

За повече информация моля обадете се!!!

87 0
A

Какви са изискванията за стартиране по Млад Фермер за орехова градина ?

Здравейте! Нова съм в тази дейност и имам голяма желание да се занимавам с земеделие. И...

1052 0
L

Проучване,Сондажи в Бургаска Област

Здравейте колеги,интересувам се от проучване и сондажи за вода в Бургаска област,някой кой...

30 0
P

Създаване организация на производители на ЧЕРУПКОВИ

EkoFerma: Аз също подкрепям идеята. 0879888895

18220 68
R

Към коя служба да се обърна за почвен анализ в старозагорско

volenstefanov: В Тракийски Университет има лаборатория с нова апаратура има ценоразпис в сайта на универс...

13265 7