Пауловния - дърво или чудо?

• F
    Дървото, което може всичко\r\nПауловнията е ценна за фермера, не само защото увеличава реколтата. Освен получената дървесина, листата и цветовете на дървото са богати на азот (4%), който се връща обратно в почвата.
  • V
    каква програма има за отглездането на пауловниа.има ли субсидии за тожа....
  • E
    Просто дърво! И който много се връзва , просто ще гризне дървото!
  • P
    някой знае ли да има субсидирани програми за отглеждане на пауловния?
  • J
    здавейте! колежке, тези бръмбари от бой ли са посинели или такава им е породата? [:bee:]
  • F
    Разсад пауловния ще ми остане и няколко бройки може да ти осигуря.Колко ти трябват и как да ти ги изпратя.
  • B
    Здравейте колеги бихте ли ми дали някакви координати от къде да си закупя разсад за да си посея няколко бройки.Благодаря
  • K
    По-скоро чудо или още по-скоро пълни глупости!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

141 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

118 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

204 0

1 декар празен двор - съвет

Йорданова: Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм пред същата дилема. Един декар лозе в местност Бо...

263 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

138 0