A

защита от птици

как да защитя арониевата си градина от птици

139 0
F

Пауловния - дърво или чудо?

vasil angelov: каква програма има за отглездането на пауловниа.има ли субсидии за тожа....

3696 7
A

Подрязване на маслодайна роза първа година?

Има мнения на двата полюса отностно подрязването,за да тръгнат филизи. Някои колеги подряз...

3411 0
P

Орехова градина

Чифлика: Здравейте Да попитам има ли някой , който е засадил орехова градина със сорт Чандлар И...

1417 4
V

Тракторна косачка овощна градина

Здравейте, имам към 7 декара овощна градина с култивирани шипки. Дали някой може да ме пос...

2006 0
G

Засаждане на бадем или на лешник?

Dancho vasilev: Moga li da izreja vsi4ki izdanki po tova vreme na godinata drav4etata mi sa pochti 5 ta go...

94114 52
D

Семенна подложка за райска ябълка

Amov: Колега,ако си в пловдивския регион-търси късно на есенен в Бачковския манастир.На друго мя...

7312 2
V

Отглеждане на Бадеми от начинаещ

Amov: И аз насадих преди години няколко декара с бадеми с идеята да видя първо дали почвата е по...

5750 3
M

Помогнете със съвет как да се преборя дс болест по орехи

zhelyazko: какво се случи с орехите? Преживяха ли болеста ? Ще е от полза ако хората споделят как реа...

5121 3
D

Документи за продажба на лешникови ядки

velimirdonchev: Има предвид когато вече препродавам изчистените ядки само протокола(и евентуално фактурата...

1651 5
I

Машина за чупене и почистване на орехови ядки

InvestmentsBulgaria: Колега в Варна има фирма която се занимава с това и има машина, за чистене на орехи кажете...

2297 2
V

Щурци- самоубийство

: белочела сврачка

1511 1
N

Препоръка на овощен разсадник за бадеми.

Здравей те колеги, имам следния проблем. Бях си поръчал бадемов посадъчен материал от ед...

1451 0
I

Овощарство

jijmi: Моите са засяти 4 м. В реда и 4 м. Междуредие

1952 1
A

Търся някой за оране риголване Стара Загора

Търся някой да риголва 5 декъра в с.Богомилово Стара Загора - 0888 913 173

112 0