P

Непознато растение. Моля помогнете!

Здравейте, търся всякаква информация за растението от снимката. Попаднах на името Бодлив...

1796 0
S

Инвестиране в дърво Пауловния за дървесина

vinkelan: На мен също ми изглежда като пирамида(измама), но ако все пак искате да се пробвате трябва...

36471 24
J

Като засадя бадеми след коя година да очаквам пълно зреене?

здравеите може ли някои да ми помогне искам да засадя 3 годишни бадеми от разсадник като...

1638 0
R

Какво да засея - орехи или бадеми?

polok: ориентирай се основно към ореха , това е подценена ядка в България , а българския бъдем не...

13297 12
J

25 дка с бадеми и лешници - колко дръвчета ще ми трябват?

здравеите искам да засея 25 декара със бадеми и лешници колко приблизително дръвчета ще ми...

1509 0
M

3 декара земя - да засея ли с бадеми?

jono83: здравеите искам да засея 25 декара със бадеми и лешници колко приблизително дръвчета ще м...

3251 4
N

орехови издънки

ninakov: Ореха по принцип не пуска издънки от корените, най-вероятно са саморасли фиданки от падна...

2936 2
F

Прохождане с лешници

phoenix: не съм го плащал донесахо ми малко но било много евтино ако има полза ще обясня подробн...

7921 28
P

Пръскане на трайни насаждения

gan4o: КОГАТО СЕ ЗАСАЖДАТ СЕ РЕЖАТ ДО 2РА- 3ТА ПЪПКА ЗА ДА ПРИХВАНАТ И ОБРАЗУВАТ СИЛНА КОРЕНОВА...

6347 9
A

Междуредова култура за Орехова градина.

phoenix: без претенций че не е погрешно в едната си нива засях люцерна на бразди по 8 м , остават...

4763 13
I

Създаване на шипкова градина + Пауловния

Viskyar: Не е, на скиците не е маркиран газопровод, но като забележка е записано, че земята не може...

4129 10
V

Теч на смола от кората на сливовото дръвче

моля помогнете . това лекува ли се

1166 0
G

Засаждане на бадем или на лешник?

Dancho vasilev: Moga li da izreja vsi4ki izdanki po tova vreme na godinata drav4etata mi sa pochti 5 ta go...

94181 52
I

Разсадник за качествени дюлеви дръвчета

Здравейте колеги,някой да препоръча разсадник за качествени дюлеви дръвчета и сорт. Благод...

1459 0