S

Каква земя е необходима за отглеждане на орехова градина ?

kalinrayynov: Здравей Колега, Ако те интересува дали земята ти става за отглеждане на орехи виж тук h...

6293 3
L

Засяване на междуредия на градина с орехи и сливи

learov: Иван благодаря за отговора

2625 6
R

Проект за овощна градина

zein: Здравейте, Консултант съм по европейски проекти. Мога да Ви дам подробна информация, о...

2352 2
V

Пръскат ли се лешниците по това време за буболечки и скакалци?

znae li nqkoi dali moje da se praskat leshnicite po tova vreme za bubolechki i skakalci i...

851 0
L

Каква е технологията на изсушаване на ядките на орехите?

SiteAdmin: Порових се доста. Има си сушилни както да сушиш с черупката , така и самата ядка. Виж по д...

6295 2
K

Предпазване на насъждения от сърни и зайци

Някой може ли да ми каже с какво да намажа малки кестени, насадени тази пролет,rnзащото не...

1026 0
T

Борба с плевели в орехова градина

proba: Mулчиране с окосената трева наоколо.

5278 11
T

Защо ядката на бадемите ми е двойна?

Колеги дайте съвет , защо ядката на бадемите ми е двойна а не една голяма. Имам нонпарел и...

846 0
P

Продавам 200тона сини сливи стенлей и 200тона ябълки от различни сортове

adriana: Пламен, прехвърлете си офертата в раздел "Борса".

137 1
V

Лешникова градина

Здравейте,имам 10дка.земя в едно мочурище и мисля да направя лешникова градина,та въпроси...

1345 0
V

Създаване на лешникова градина

elica75: Здравейте! Защо искате да създавате градина в мочурище? При преовлажняване на почвата кор...

1426 1
R

Какво да засея - орехи или бадеми?

polok: ориентирай се основно към ореха , това е подценена ядка в България , а българския бъдем не...

13290 12
F

Прохождане с лешници

phoenix: не съм го плащал донесахо ми малко но било много евтино ако има полза ще обясня подробн...

7921 28
M

Птици изяждат лешниците, докато са меки

ralll: ПРИ МЕН ДРОЗДОВЕ И КОСОВЕ СА ПРОБЛЕМА,НО АКТИВНО СЕ ХРАНЯТ И КАТЕРИЦИ... ПУШКАТА...

2574 2
T

Пазар за лешници

tihomir1989: До колкото съм чел из нета, разбрах че долу-горе с черупката вървят 4-5 лева, а без черупк...

7617 5