Купих си трактор регистриран в КАТ как да го пререгистрирам в КТИ

• K
    Здравейте колеги! На скора си купих беларусно той е регистриран в Кат а аз искам да си го прехварля в КТИ! Каква е процедурата и въобще ще стане ли??? Благодаря предварително
  • A
    по черните пътища съм виждал и много
  • D
    Може да се кара и без номера по черните пътища и с малко
  • K
    абе караи без номер Аз като гледам маи работим за да платим данасите и осигоровките иии да плним гушите на поредната ВЛАСТТТТТТ А НИЕ ДА МИЗЕРУВАМЕЕЕЕЕЕЕЕ
  • P
    но сега не е така
  • M
    Колега,нотариално заверен договор за покупкопродажба е официалният документ за собственост.Останалото са подробности.Само с този документ и едно заявление,че въпросната машина ще бъде регистрирана в КТИ като съответно върнеш номерата и талона.Аз имах такъв случай,но направо с договора и талона отидох в КТИ и гражданска отг съответно,после свалих номерата,талона-стария и ги занесох в КАТ.
  • P
    кмете прочети какво писах до тук това е . правил съм го много пъти
  • P
    Аз бракувах моя трактор с договор за ПП и с талон на името на стария собственик
  • E
    Колега, не можеш да бракуваш и едно Балканче ако не е твое т.е. ако не се води а тебе. Това е.
  • N
    Кмете искаш му 300лв поне така пише на обявата ти -давай да го взимам
  • P
    точно за това не трябва да го бракува(а и не може) а да го регистрира в кат после го отписва и отива в кти
  • W
    договора не е документ за собственост!той е за удостоверяване на сделка!документ за собственост е талон на твое име!
  • K
    Добре де, но аз имам нотариално заверен договор за покупко продажба; Защо да нестава??? Вече аз съм му собственика
  • P
    Аз говоря за регистрация в КТИ не в КАТ , а относно бракуването и последвалата регистрация в КТИ , не знам при вас как е , но аз като отидох в КТИ с талон на който пише бракуван и ме пратиха на технотест да ми издададат документ са съвместимост , демек че това наистина е трактор. В отчаянието си и пълната безизходица отидох , и то на 80 км. Дойдоха господата от Технотест , и някъкав си новоизлюпен инж. ми каза че съм техн. неизправен , защото тапите на накрайниците ( ТК 80 ) са ми вързани с тел против самоотвиване и се е напукала боята по маркуча за високо налягане , който води от компресора до бутилката. Може на някой да му е смешно , но и такива неща се случват. Казвам каквото съм изпатил , някой може да не са имали такива главоблъскабници , но на мен ми се случиха . Наздраве
  • P
    не може да го бракува зашото не се води на него
  • G
    бъркуваш в кат и с бележката отиваш в кти и го регистрираш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

217 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

705 0