V

субсидии по С Е П П

: Защо ли пък сме сами. Задайте си този много важен въпрос колеги.

2151 63
D

ПРЕДНОВОГОДИШНО ДОГОВАРЯНЕ ПО ПРСР, МЯРКА 121

: Вземи се обади в София и питай, че като бях на подписване доста хора май не бяха дошли. Да...

917 18
M

подписване на договор втори път

: ZA ANEKS ME VIKALI SMANA NA BANKOVOTA CMETKA

678 2
D

Да направим така,че никой да не е ощетен...

: Не казаха ли кога ще има следващ превод ,аз сьм зьрнопроизводител и сьщо нямам никакьв пре...

398 2
R
955 4
Z

Проблем за земя с Фонд Серес

gulistan: Пасищата нито се купуват нито се продават, така че те ако са направили покупко-продажба зн...

1635 9
R

проблем с получаването на парите от субсидирането

: Според мен, това е крайно некоректно. Всяка операция с твоята сметка от страна на Банката...

341 6
F

Субсидии 2009 (разяснение)

: Благодаря. Ще очаквам наистина информация, ако имаш такава, относно нормативната база - ко...

2728 19
A

честито Ви измама

: и за подпомагане по националните схеми за доплащания, че съгласно разпоредбите на чл. 8 от...

2245 70
P

07.12.2009г. - равносметка

rikii: Я , не пиши глупости ! Ако тяхното е данъко-полицейщина , твоето намирисва на...

710 15
B

бизнес план - мярка 121 - ако някй иска може да го побликувам

: Девойче закачи го моля те

584 9
D

Неправомерно използване на земеделски земи.

: Колега,проблемати за сключване на договор с един наследник е никакъв,само отвори закона за...

636 5
D

С У Б С И Д И И ...

lioni: Кой е виновен не знам( най - вероятно ще бъде обвинена Калинчето), но някой чувал ли е как...

4442 151
S

Начало за плащане субсидии за площ

stoyannikolov: Под думата "ченгета",аз понеже съм на 48 разбирам тия "доносниците и слухарите" от соцврем...

1344 26
C

Субсидии за мляко

metsanat: Със сигурност ще се размине на онези които са продавали млякота си на часни лица и нямат д...

558 1