проблем с получаването на парите от субсидирането

• R
    Интересува ме има ли колеги ,който имат кредит към банки и парите са им блокирани с условие от банката да си погасят част от кредита или пълно издължаване
  • Според мен, това е крайно некоректно. Всяка операция с твоята сметка от страна на Банката трябва да е предварително подсигурена с документ, разрешаващ подобни действия. При така изложения проблем, не мисля че имат право да ти блокират сметката. Търси правата си и сподели във форума за коя Банка става въпрос и как се развиват нещата, интересно ми е.
  • това е нещото което ще направим утре с другите 2 с блокираните сметки,защото днес шефката не е била на работа,благодаря
  • не това не ми е залог имам в предвид субсидията,кредита ми не е просрочен падежа ми е на 27,12.но от банката ми казаха,че такива били нарежданията от Софияи се оказа,че аз не съм единствената блокирана по същата незнайна причина и ма и други колеги който са със същи проблем в същата банка
  • И още нещо - ако субсидията не е обвързана с даден кредит, Банката може да ти блокира средствата по сметката, ако имаш просрочени други задължения към нея или ако имаш запор от съдия-изпълнител, например. Свържи се с Банката и провери за какво става дума.
  • Ако кредита е изтеглен срещу субсидията, т.е. тя е обезпечение като бъдещо вземане по кредита, то тогава с постъпване на средствата от субсидията по сметката Банката блокира сумата и с нея погася част или целия кредит, в зависимост от размера на субсидията, която си получил. Само в този случай Банката има право да ти блокира сумата от субсидията за погасяване на кредита и то до размера на оставащия дълг.
  • Ами ние имаме 3 кредита, но не са ни попречили да си изтеглим парите от сметката.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

49 0

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

137 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

246 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

266 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

178 0