ПРЕДНОВОГОДИШНО ДОГОВАРЯНЕ ПО ПРСР, МЯРКА 121

• D
    Колеги, научих, че в момента се работи усилено по тези проекти и за утре е насрочена среща за подписване на договори с Фонда. Евентуално, може да се очаква още едно последно договориране на 30.12.2009 г. Някой привикван ли е и ако да - кога е подал документи в ОРА?
  • Вземи се обади в София и питай, че като бях на подписване доста хора май не бяха дошли. Да не са пропуснали да ти се обадят по телефона. Мен ме информираха по телефона и не ми пратиха писмо както обикновено. Явно са бързали хората и е нямало време за писма. Успех!
  • Не,никакво писмо не са ми пращали,а и от никаде не мога да получа някаква информация
  • По-горе имаше колега с одобрен проект, който е входиран на 13.07.2009 година- сега кажи ми спазва ли се хронологияга а? Да не са ти изпратили писмо за 10-дневка да ти искат допълнителни неща
  • Колеги аз съм входирал проект на 29.06.2009г.До сега не са ме търсили.Има ли някой който е подал документи по късно а е подписал договор.Моля пишете.
  • Може ли да ми дадете някъде да прочета какви са изискванията за да да ме одобрат?Трябва ли да имам вече съществуващо стопанство или те ми отпускат парите за да го създам?
  • Да, пълният размер.
  • А пълния размер на инвестицията ли ти одобриха,
  • Здравейте, колеги! Днес действително имаше подписване на договори във Фонда. Проектът ми е от 13.07.2009 г. и днес подписах договор. Надявах се на подобен късмет, тъй като това беше "последния влак" за 50% субсидиране. Незнам до колко е късмет, защото предизвикателството е много голямо.
  • Дават по 1-2млн. лева колега отивай да си ги искаш. И забравих да ти кажа - БЕЗВЪЗМЕЗДНОООО! Мноого е лесно. Само една молба попълваш.
  • Здравейте. Не съм много навътре в тея неща и искам да ви попитам горе доле по колко пари отпускат за закупуване на техника? [:tractor:]
  • По кои мярки са одобрените проекти и от когаса са подадени, кога ще ги публик,уват
  • G
    Да днес има доста хора пред фонд-а Да им е честито на удобрените.
  • утре - 30.12.2009г. от 9:30 в София ще се подписват договорите с всички одобрени на комисията от 29.12.2009г. кандидати. Честито.
  • И аз подписах на 23.12 проект от април. Не съм орязан защото цените си бяха с отстъпки както си трябва да е. Успех
  • L
    и аз чакам такъв списък

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта