честито Ви измама

• A
    А, честито, колеги ! Субсидии ще има. \r\nТраншовете се уточнени чрез специален подбор. Това знаехте ли го ? Първо -само на някой, после-само на приближени, след това-само на най-сърдитите и накрая-ако има оцелели и на тях но по малко...
  • и за подпомагане по националните схеми за доплащания, че съгласно разпоредбите на чл. 8 от Наредба №2 от 11 февруари 2010 г за специалните изисквания за участие в одобрените схеми за национални доплащания и за специфично подпомагане за 2010 г., нямат право на подпомагане кандидати, които имат задължения към публичния бюджет на Република България. В тази връзка приканваме всички фермери, участващи по някоя от схемите за национални доплащания, да се уверят, че задълженията им към държавата са погасени. За да бъде възможно стартирането на националните доплащания през месец декември, задълженията трябва да бъдат погасени преди 30 ноември.
  • И от кой сой е щира бе, тракиецо?
  • ot koga 6e po4nat da ispla6tat sobsidite za glava jivotno
  • Ей агрономче ,да ти не хвърля две шепи семена от щир в двора ,че няма оттърване от него!Не се прави на акъллия ,че не знаеш кой сой е!
  • Eй, 33. Сложи някой препинателен знак, някоя главна буква, огледай си граматиката. На мен ми е ясно, че си кух ама ти кво викаш "Кат гледам три крави за кво ми е да съм грамотен"
  • ei agronome pii si vinoto i ne se barkai v ne6a koito ne sa ti qsni -kato zemedelie i jivotnobadstvo
  • Значи, кво станА? ИзбистрИ са винОто и дойде юнаклЪка. Ааайде на протеста. Юбреее.
  • имате ли представа, кога последно ще ги изплащат тези дългоочаквани субсидии
  • M
    Майката му е в единен протест, и ние животновъдите и зърнопроизводителите и пчеларите. Примери доста имаме, виждате ли какво правят гърците и французите, недават и йота да им се отнеме нещо от социалните придобивки, а тук се делим, цепим и ставаме лесни за маниполация и управление.
  • имате ли представа, кога последно ще ги изплащат тези дългоочаквани субсидии
  • Ей Агронома, що ни сравняваш с циганите бе тарикат, сигурно и ние земеделците висим по пейките цял ден като тях и чакаме пари от държавата!С разликата ,че като излезна на работа сутринта и се прибирам вечер, не мога да си видя децата от работа!И на края като взема парите от млякото се чудя в коя да се хвана, токът ли, фураж ли, заплати на работниците ли,за вкъщи пари ли?Ако не вземем субсидия на глава не знам как ще изимим тази зима!Бил съм като циганите [:slap:] , бах та в умника дървен [:slap:]
  • N
    Охооооооооооо той се пише Агроном ама май не е агроном и земеделец а трън в очите на земеделците.
  • Господин агроном,ако не ти дадат един месец заплатата или пенсията ти какво ще викаш......-смешник,и да ти кажа има колеги,които не са взели пари с месеци, ако ни няма нас ,,циганитеще,, сложиш на масата не знам какво.
  • Ама това земеделците ставате бетер циганите. Само "дай, дай, дай"
  • От нас зависи, кога ще ги изплатят, ако ги оставим те ще ги дадат и септември.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

187 1