K

Болести по черешата - помогнете да реша проблема!

inna05: сетих се че може и да е бактериална съчмянка ,но времето ще ти подскаже.

8151 4
T

Кафяви петна и увяхнали череши - какъв е проблемът, колеги?

rosa_canina: Най- вероятно ранно кафяво гниене

2512 1
M

Не мога да намеря череши сорт Косара - помогнете!

Искам да питам, някои знае ли откъде може да се купят дръвчета от този сорт,че все не нами...

3720 0
A

Съвет относно нискостеблени череши на слаборастяща подложка !

andonii: Митев,може и да си прав но аз ше пробвам с варианта 4 на 2,5 м.

19755 11
P

Дайте информация за националната програма за контрол на вредителите в трайните насаждения през зимния период

tarpanova: Здравейте колеги за пролетта има заложен бюджет по 20 лв на декар за 2 пръскания вижте про...

2161 2
M

Засаждане на черешови дръвчета на 2 декара земя

Mitev: Здравейте! Моля за помощ и съвет! Искаме да си засадим черешови дръвчета в градина - 2 дек...

3383 2
G

Производство на череши - нуждая се от информация

initiated: Да, действително Максма 14 е добра подложка, но е малко по голяма от Гизела 6 и за мен не...

29263 11
V

Нова черешова градина - кой сорт е подходящ за климата по Черноморието?

polok: поливане капково, ако можеш да докопаш един турски сорт Наполион ще се родиш

1630 3
B

Череши сорт ВАН - не поникват листа и не се развиват цветчета

ivajlo82: Колега, провери около дънерите дали има тунели от слепо куче. С една права лопата /лизгар-...

6478 1
I

Впечатления за разсадник Атанас Узунов

drakee: И аз съм чувал, че е добър материала там .... а някакви други разсадници в страната хубави...

5767 3
D

Помощ за малка Овощна градина в Балкана, н.в. приблизително 600 - 700 м.

Здравейте, имам приблизително (свободни) 2 декара (два парцела в съседство по 1...

2391 0
G

Производство на череши - нуждая се от информация

Здравейте,rnrnМисля да засадя около 50 декара с череши, но засега съм все още на етап иде...

127 0
J

СЪВЕТ ЗА СЪЗДАВАНЕ НА 50дк ЧЕРЕШИ

pepi_s: Консултирай се с Института в Пловдив

2038 2
B

Как да започна отглеждане на овошки?

Viskyar: Казваш "за да направиш бизнес, който да има перспектива за години напред трябва да вложиш...

15056 2
J

Съвети за обработката на черешовата градина за плевели

имам 3 дек.череши на 3 год..Та въпросът ми е ако не обработвам мястото за плевели а само...

1179 0